Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Műanyag csövet (slagot,...

Műanyag csövet (slagot, tömlőt) szeretnék helyettesíteni természetes anyagúval, amely a forró vizet is bírja. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze, a gumibol keszult. Az tuti termeszetes anyag.
2020. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt milyen formában találhatom meg?Pl bicikli belső gumi is ilyen?
2020. febr. 28. 17:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne a cel?
2020. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem írom le,mert kikacagnátok.A lényeg, hogy ha a szervezetbe kerül a rajta áthaladó forró gőz vagy viz, ne oldjon ki belőle mérgező anyagokat.
2020. febr. 28. 17:23
 5/17 A kérdező kommentje:

Ilyen csövekre gondolsz?

[link]


Ezek nem mérgezők?

2020. febr. 28. 17:34
 6/17 Szirty ***** válasza:
Olyan tömlőt keress, amit az élelmiszer iparban használnak!
2020. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os.De vajon melyik tipus az amelyből nem oldódik ki mérgező anyag forró gőz, viz hatására?
2020. febr. 28. 17:58
 8/17 A kérdező kommentje:

Na jó, elmondom mire kellene:Jelenleg épp influenza gyötör, és ilyenkor szoktam gőzölni.Van egy kis gőzölőgépem ami villannyal megy.De nekem jó lenne, ha ágyban fekve ,közben laptopozva tudnák gőzölni.Ezt meg is oldottam úgy hogy a gőzölő szájmaszkjára ráhuztam egy elvágott műanyag flakont,ennek meg a szájára egy műanyag tömlőt.De egy idő után kesernyés lett tőle a szájam ize, biztosan kioldódott valami mérgező anyag.A cső pedig pont ilyen : [link]


És érződött egy büdös gumicső szag.De a flakon is adott ki biztos kellemetlen szagot.

2020. febr. 28. 18:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Szilikoncső , tefloncső
2020. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, attól mert természetes valami, az nem azt jelenti, hogy egészségre ártalmatlan.

Ne feledjük, hogy a gyilkos galóca és a tigris is természetes.

A mai gumik jó része meg már amúgy is szintetikus anyag.

Kaucsukból már alig készül valami.

2020. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!