Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen bizonyíték van arra,...

Milyen bizonyíték van arra, hogy az új koronavírus evolúció által keletkezett?

Figyelt kérdés

Az amerikaiak biztosak abban, hogy egy laboratóriumból való:


[link]


2020. máj. 4. 08:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
54%
Ha kutató lennék, tudnád. Így valszeg hiába is magyaráznánk el neked, úgy sem értenéd meg, mert fingod sincs a témáról. Leragadtál az ilyen gagyi lapok szintjén
2020. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
*lennél
2020. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Biológusnak készülök tehát valamennyire biztosan megérteném.


Ez itt semmit sem bizonyít:


[link]


Ezek simán lehetnek lefizetett tudósok.


Amerikának - mint a világ vezető hatalmának - semmi oka nincs arra, hogy hazudjon. Az USA kezében bizonyítékok vannak a labori eredet mellett.

2020. máj. 4. 08:38
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Én meg biológus vagyok. HVG helyett az ajánlott irodalmakat olvasd, proxival ugyanazt eléred, mint a könyvtárban, google scholarban pedig rengeteg irodalmat tudsz elolvasni. Fura, de biosz szak 1. félév 1. orajan már beleverik az emberbe, hogy mi a helyes forras, s hogy a Wikipédia és az egyéb szenny nem az
2020. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

#4


Még nem kezdtem el a képzést, ezért mondtam, hogy készülök. Biztosan fel fognak venni, mert 5-ös voltam biológiából. Na de, a tárgyra térve:


Vajon ha a tudósok megállapítanák, hogy a koronavírus emberek alkotta vírus, lehoznák azt a szaklapokban? Nem. Azért nem, mert akkor a világ Kína ellenes lenne, és nyilván senki sem akarná, hogy meggyűlöljenek egy nemzetet. Ezért nem tartom kizártnak, hogy meghamisították a kutatási adatokat, a béke kedvéért, vagy jó pénzért. Az Amerikai Egyesült Államok azonban úgy néz ki, nyilvánosságra fogja hozni, amit tud. Az elnökválasztás előtt nem lenne jó ötlet hazudni, szóval az Amerika kezében lévő bizonyítékok igaznak tűnnek. Remélem, ezeket hamarosan nyilvánosságra hozzák!


De! Azért írtam ki ezt a kérdést, mert a másik oldal bizonyítékait is meg szeretném vizsgálni, ami az evolúciós eredetet képviseli.

2020. máj. 4. 10:09
 6/35 anonim ***** válasza:
92%
kérdező, az alusapkát mindenképpen hordd alvás közben is!!!
2020. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

"Biológusnak készülök tehát valamennyire biztosan megérteném."


Ne készülj kutatónak, alapvető valóságészlelési hiányosságaid vannak. Neked sokkal inkább a szektavezéri pozíció javasolt.


"Ezek simán lehetnek lefizetett tudósok."


Tehát aki azt mondja, ami az előfeltevésednek megfelel, az "hiteles", aki meg nem azt mondja, az "lefizetett".


Amúgy én is biológus vagyok, és én is azt javaslom, hogy ne Mike Pompeo (meg Donald Trump) legyen a mércéd. De ugye még Pompeo sem azt mondja, hogy a vírust a kínaiak csinálták, csak azt, hogy a laborból szabadult el. Ami ugye azt jelentené, hogy begyűjtötték a természetből, és felelőtlenül kezelték (erre van reális lehetőség, de sose fogjuk megtudni). És ez nagyon nagyon messze áll attól az általad sugalmazott felvetéstől, hogy nem az evolúció hozta létre, hanem szorgos kínai kezek.

Tessék, olvasgass:

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, túl sok a "nyilván". És mind megalapozatlan.

Egyébként ami a természetben keletkezik, az mind az evolúció eredménye, ami a laborban, az ugyanez csak felgyorsítva és mesterségesen szelektálva.


Az, hogy az USA nem hazudik, tényszerűen hamis. Itt inkább az mondható, akkor nem hazudik, ha ez áll érdekében, és habozás nélkül bármekkorát hazudik, ha az áll érdekében.


A vírus laborban történő előállítását nagyon sok tudós vizsgálja. Annyi mondható, ezt nagyon nehéz bizonyítani, és bár sok ötlet volt, nem bizonyult megalapozottnak, tehát a laboros változatot e pillanatban sem igazolni sem cáfolni nem lehet. Ha egy tudós olyasmit ír, ami nem igaz, az nem feltétlenül hamisítás, lehet a dolog bonyolultsága következtében tévedés is. Azt majd mások kiigazítják.

2020. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

"Ne készülj kutatónak, alapvető valóságészlelési hiányosságaid vannak. Neked sokkal inkább a szektavezéri pozíció javasolt."


Nem biztos, hogy kutató leszek, de egy Msc diplomát meg akarok csinálni, mivel jól mutat majd a gyűjteményemben. Ha a hülye vallasos emberek is megtudják csinálni, akkor nekem kell a legjobbnak lennem


Szektavezér meg biztos nem leszek, mivel megvetem a vallást. Ateista aktivta vagyok.

2020. máj. 4. 10:45
 10/35 A kérdező kommentje:

#8


Biztos, hogy az USA nem hazudik. Mindig is USA párti voltam, egy ilyen helyzetben nem hazudna. Trump elnök jobban átlátja ezt a helyzetet, mint sokan mások.


Kína az, aki hazudik (ha egyáltalán hazudik valaki) mivel ő tör világhatalomra. Abszolút nem bízok Kínában, a termékeiket sem szeretem.

2020. máj. 4. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!