Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szép napot,Nikola Tesla...

Szép napot,Nikola Tesla találmányaihoz szeretnék haladó szintű betekintést,kérhetek segítséget az ilyen tartalmakhoz való hozzáféréshez?(link stb),eddig minden amit találtam számomra felületesnek bizonyult.

Figyelt kérdés
Nagy örömömre szolgálna néhány pontos tervrajzot szemügyre venni amely e nagy koponyától származik,illetve érdekelne az általa "béke sugár"-nak elnevezett szerkezetének pontosan leírt működési elve,és a Wardenclyffe-toronyé is.

#találmány #Nikola Tesla #béke sugár #Wardenclyffe torony
2020. jún. 1. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesla tényleg nagy koponya volt, de fura alkat lévén, életében rengeteg mendemonda keletkezett róla - ami az összeesküvés-elmélet hívőknek remek táptalajt biztosít.


Éppen ezért óvatosan kell kezelni minden róla keletkezett írást - egyrészt Tesla különcsége (ami csökkentette a realitásérzékét, így olyan szabadalmakat - ami nem tudományos értekezés, nem bizonyítja egy ötlet működőképességét, csak egy jogi formula egy ötlet levédésére - is beadhatott, amelyek vagy eleve nem működhettek vagy nem voltak hatékonyak), másrészt az összeesküvés-elmélet hívők (akik mindenféle hibás áltudományos teóriákat kreálnak téveszméik igazolására).

2020. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyrész azért írok, hogy vissza találjak, másrészt pont valamelyik múlt hónapban akartam én is pár szabadalmat keresni tőle a neten, de a tesla kocsi tönkre vágta a keresőt, már-már mintha direkt lett volna.
2020. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!