Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van valahol olyan éghajlati...

Van valahol olyan éghajlati öv a bolygón ahol egész évben 20-22 fok közt van a hőmérséklet?

Figyelt kérdés
tehát az a hely ahol még épphogy nem fázol pólóban, viszont sosem kell fűteni, nincs túlzott forróság sem, sem napi szinten záporok meg gyilkos szúnyogok és ez nagyjából egész évben tartja magát?
2020. jún. 25. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A szobám
2020. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, ahol 20-22 fok van folyamatosan, de azert olyan akad, ahol kb 18-30 fok kozott mozog a homerseklet. De pont ezert ott meg tenyesznek a halalos mergu pokok, skorpiok, kigyok meg miegymas. Eso is esik, delutan kb. 4-6-ig, minden nap. Az ilyen helyek leginkabb apro szigetek messze a szarazfoldtol, az Egyenlito kozeleben (pl. Bahamak, Hawaii, stb).
2020. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem éghajlati öv, de Madeira például egész közel van az elképzeléseidhez.
2020. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volcan város, Panama?

[link]

2020. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A nagy Levin ***** válasza:
Egyszer olvastam valahol, hogy Ausztráliában van egy ilyen vidék, ahol 18-20-25 fok között változik a hőmérséklet, tehát 5-7 fok az éves hőingadozás. A nevét nem írták és nem tudom, hogy igaz-e egyáltalán, de elképzelhető.
2020. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kifelejtettem hogy kritérium lenne az is hogy ne legyen tele mérges kígyóval-pókkal-bármivel, szóval Ausztrália kilőve, olyan hely ami mindennek megfelelne valószínűleg nem létezik
2020. jún. 26. 22:45
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Hawaiin 5-7 fokos az éves hőingás.

Ennél kevés stabilabb van.

2020. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!