Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha 2D mátrixoknál van diagonál...

Ha 2D mátrixoknál van diagonál, akkor 3D-nél van triagonál is?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezik diszkalkulia, akkor létezik triszkalkulia is? Sőt, hovatovább, mi a helyzet a tetraszkalkuliával?
2020. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a diagonál azt jelenti, hogy ferde/átlós, az elnevezés nincs kapcsolatban azzal, hogy 2d a mátrix.
2020. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van dianás cukor, akkor van trianás is? Vagy az Emlékmás filmben a hárommellű csajnak nem ditkói voltak, hanem tritkói?

Ez kb. ilyen kérdés. :)

2020. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ugyanaz a dilinyós (vagy trilinyós?) figura lehet, aki tegnap a diagramokkal kapcsolatban tett fel hasonló kérdést.
2020. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a diagonál szóban is a "dia", azaz "át" előtag jelenik meg, ahogy a diagramnál is volt.
2020. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem dilinyós, hanem trilinyós.
2020. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A triavetítőn a triktátor a trinnyemintás trivatos tríszegyenruhájával tricsekszik.

És triósbeigli. :)

2020. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy olyan nagy diktátort láttam, hogy az már triktátor volt. A képe dioráma helyett triorámában volt kiállítva. Ünnepén a triadalíven át masíroztak a katonák, általános iskolás triákok lengették a zászlót. A zenekar mondjuk elég gyakorlatlan volt, sok hang volt trisszonáns.
2020. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!