Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen káros hatása lehet a...

Milyen káros hatása lehet a mogyoróféreg fogyasztásának?

Figyelt kérdés

Régen vett mogyorót ettem zacskóból, mentési célból is, hogy ne legyen avas, nem is volt szerencsére, csak egy db. az egész maréknyi adagból, ám egy pár db. után vettem észre egyet igencsak "porosan", mintha darált diótól lenne "poros", de iszonyat nagyon, ami meg is lepett, hogy mitől, jól megfigyelve ezen vagy egy másikon volt is picike luk, ami miatt át is kutattam a zacskót, sőt, kivettem a maradék pár szem mogyorót a zacskóból, kb. tíz darabot és ami olyan volt, ki is dobtam a zacskóval együtt, és csak az utolsó falat után láttam egy picurka sárga kukacot az asztalon.


Azóta pánikolok, hogy tán a többi mogyoróban benne volt ilyen, amit nem láttam - nem is tudtam, hogy mogyoróban is lehet féreg! - és most vmi tudományos alapú megnyugtatásra vágyom Sheldon Cooper szinten... ;) :D (gondoljunk csak arra, amikor ő beteg...! :D ). Na, de most komolyan, minden poénkodásom mellett komolyan légyszi! :)



#mogyoró #kukac #kártevő #Mogyoróféreg
2020. júl. 25. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom, de szerintem... (kifejtem)
Biztosan tudom, hogy... (kifejtem)
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. A gyomrodban elpusztulnak, majd megemésztődnek.
2020. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh, nem is hallottam még ilyet, na nekem nem kekk több mogyoró...bár igazából bármiben lehet ez-az
2020. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb, ami érhet, egy kis gyomorrontás, de az is inkább az avas mogyorótól.
2020. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, asszem megnyugodtam...


Ja, azt amúgy kihagytam, hogy külföldön élek, a Közel-Keleten, és én sem gondoltam volna álmomban sem, hogy van kukac, amely bele tudja rágni magát a kőkemény mogyoróba, de ezek szerint van... Angolul sem találtam erről infót és helyi nyelven sem, szóval furi és ezért para kissé, mert csak nem vmi új féreg ez, bár ki tudja... Evolúció...?


Na, most újra ráparáztam... :D

2020. júl. 25. 23:10
 5/8 anonim válasza:
50%
egy kis unaware vore
2020. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
nyugodj békében!
2020. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tud bármilyen élemiszerhigiéniai kérdés releváns lenni a Közel-Keleten? Az nem egy túlélőkurzus?
2020. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7: van ebben némi igazság... :D Néha arra gondolok, hogy Izraelben pl. ha nem lenne kóserság, akkor a zsidóság már rég kihalt volna szerintem... :D :D :D Bár ez mondjuk amennyire vicces, annyira szomorú is, komolyan...


Amúgy az eredeti kérdésem kiegészítése-folytatása, hogy másnap meg a csokoládéban, pontosabban a külön csak kakaómasszában találtam egy tök ugyanolyan kukacot, szóval az vagy mindenevő vagy eltévedt vagy csak hasonló vagy felfedező üzemmódban van vagy nem tudom, de furi, az biztos... Bár akkor már nem paráztam rá, nem volt hozzá kedvem... :D

2020. júl. 30. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!