Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A globális felmelegedésnek...

A globális felmelegedésnek lehet egy olyan pozitív hozadéka, hogy a jövőben több nagytestű, egzotikus hüllő fog élni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nagy hüllő fan vagyok, nekem pl. tetszene, ha trópusibb lenne az időjárásunk, és itt is lennének monitor gyíkok, varánuszok, krokodilok stb.


A mai Magyarországon sajnos oda jutottunk, hogy minden hazai hüllőt, és kétéltűt védetté kellett tennünk, annyira kihalófélben vannak, a felmelegedéssel legalább több jönne.



2020. szept. 27. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy ötezer év múlva így lesz, úgyhogy addig még sokat kell aludni.
2020. szept. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet,de ez egy lassú folyamat (lesz).Senki sem fogja ezt már megélni.
2020. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha lesz is valamilyen pozitív hozadéka, biztos nem ez, mert igaz, hogy emelkedik az átlag hőmérséklet, de egyre szélsőségesebbé fog válni az időjárás. A hüllőkhöz hasonlóan semmilyen élőlény nem szereti, ha hirtelen lesz extrém hideg, majd hosszú forróság aszály, majd hirtelen nagy mennyiségben lezúduló csapadék, árvíz és ezek kombinációja. Tönkre ment termés, túlnépesedés, éhínség stb....
2020. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Ahogy írták is, ez egy túl hosszú folyamat a kívánságodhoz.

Megjegyzem, nem biztos, hogy hosszú távon élveznéd, ha mondjuk komodói varánuszok terrorizálnák a kisiskolásokat és borogatnák a kukákat az utcákon.

2020. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!