Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 22 kg-os kutyának lehet...

22 kg-os kutyának lehet nagytestű kutyáknak való tápot adni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elvileg közepes testű, de találtam egy nagyon jó tápot, ami összetevők, és analitikai összetétel szempontjából is nagyon jó lenne a kutyusnak.

Ha ilyet kapna lehetne tőle baja?

Miben különbözik egy medium és egy large táp?


Előre is köszönöm a válaszokat!


Egyébként erről a táprol van szó :


BRIT FRESH ADULT LARGE DOGS MUSCLES & JOINTS - HAL ÉS SÜTŐTÖK


Összetevők :

Friss hal (40%), szárított csirke (20%), sütőtök (10%), csirkezsír (tokoferol keverékkel tartósítva), zab, hajdina (4%), alma, cékla (2%), lazac olaj, sörélesztő, lenmag, csirkemáj, kollagén, algák, feketeribizli, mángold (0,2%), petrezselyem (0,05%), rozmaring, kakukkfű, körömvirág, gyermekláncfű, probiotikumok (Enterococcus faecium 1x109 CFU), glükózamin 1700 mg/kg, kondroitin-szulfát 1,300 mg/kg, frukto-oligoszacharidok 220 mg/kg, béta-glükán 200 mg/kg, mannán-oligoszacharidok 180 mg/kg, jukka 150 mg/kg, zöldkagyló100 mg/kg.


Analitikai összetevők: Nyersfehérje 26,0%, zsírtartalom 14,0%, nyersrost 3,0%, nyershamu 7,0%, nedvességtartalom 10,0%, omega-3 zsírsavak 0,90%, omega-6 zsírsavak 1,8%, EPA (20: 5 n3) 0,3%, DHA (22: 6 n3) 0,5%, kalcium 1,4%, foszfor 1,0%.


2020. aug. 26. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az adagolási útmutatót. EZeknél a tápoknál megadják, hogy milyen testsúly esetén mi az ajánlott napi mennyiség. Most nincs időm megkeresni ezt a tápot, de simán lehet, hogy van 22kg-os adagolása.
2020. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Közben csak megkerestem (nem tartott sokáig) 30kg felett ajánlják.
2020. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

25 kg felett ajánlják a saját honlapjuk szerint (leírásban), csak a táblázat 30 kg-nál indul.


Egyébként szerintem arányosan kevesebbet simán adhatsz neki, de nem biztos, hogy megeszi. A nagytestűs tápok általában nagyobb szemekből is állnak.

2020. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!