Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez milyen gomba? Tényleg...

Ez milyen gomba? Tényleg gyilkos galóca lehet?

Figyelt kérdés

Kertemben nőnek, szeretném tudni, hogy miféle gomba ez. Köszi a válaszokat :)

[link]



2020. okt. 11. 00:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

20


Röviden: a gyilkos galócából esetlegesen kitörő lemezek bekerülhetnek az ehető gombák lemezei közé.


Pár lemezdarabkánál még szerintem nem lenne probléma, de ha mondjuk lemezzel egymás felé van fordítva a kapalok, akkor már több is egymásba kerülhet...

2020. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

9-es gombaszakértőnek.

Ezen az oldalon mindenki nyomkodja a piros gombot, ha kell ha nem.


A kedvencem a vallási topic.


Isten létezik ! 100 %

Isten létezik ? 0%

Isten nem létezik ! 0%

2020. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 sadam87 ***** válasza:

#21

Értem, köszönöm!

2020. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Félelmetes hogy egyesek mit kihoznak ebből az egyszerű kérdésből! Ki mondta, hogy meg akarom főzni a családnak? Normálisak vagytok??? Érdekelt,hogy milyen típusú gomba ez,mert azt mondták gyilkos galóca,és esetlegesen HOZZÁÉRTŐ véleményére voltam kíváncsi!! Mert a tarlógombához nagyon hasonló, nincs bocskora, legalábbis nem egyértelmű. Azért kérdeztem,hogy mennyire legyek óvatos,amikor eltávolítom! Egyetlen szóval sem írtam,hogy étkezési célra szeretném felhasználni. atya ég! Olvassatok mielőtt ilyeneket ide költetek!
2020. okt. 11. 13:29
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Majd máskor óvatosabb leszel, ha megkérdezed, hogy milyen állat ez a fehér tigris ?

Különben lesznek akik azt mondják, hogy meg ne edd, mert harap.

:)

2020. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
#25 van gond a toronyban...
2020. okt. 11. 13:41
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Nincs itt semmiféle gond, csak ügyes vagyok és hozzáfértem az ápolók számítógépéhez.

:)

2020. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Egyébként nem véletlen a "féltés".


Sok a hülye és én láttam a gombavizsgáló tálcájára gombatörmeléket kiboratani, ami teli volt földdel, avarral.


És meg is akarta enni a gyűjő.

A vizsgáló csak elszörnyülködött rajta, de adott belőle vissza.

Meg mondta, a vizsgáló, hogy rothadt kenőcsös szarokat is szoktak hozzá vinni, meg gy galócát is vegyesbe rakva...

És méeg fel vannak háborodva, ha azt mondja, hogy kuka.


a 21 is én voltam

r. pápa

2020. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!