Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Covid utan szerintetek mikorra...

Covid utan szerintetek mikorra varhato a kovetkezo hasonlo (vagy nagyobb) globalis problema?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Minden évszázad 20-as éveiben jön egy járvány. 1720, 1820, 1920, 2020.


Szerintem egy évszázad mulva már teljesen eliszlamosodunk. A maradék fehér ember kiköltözik ausztráliába. Az usába nem mernek a BLM meg a liberálisok miatt. Vagy keletre

2020. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Wadmalac ***** válasza:
56%

Bármikor.

Az ilyen leterjedések vagy azt segítő mutációk kiszámíthatatlanok, véletlenszerűek.

Viszont a mostani járvány jó tanulópénz a továbbiakra felkészülésben.

Elég sok dolgot másképp kell majd csinálnunk, mint tettük covid előtt.

2020. nov. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a mi életünkben már nem lesz ilyen. (mi=30-40-es korosztály és attól idősebbek)
2020. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez totál lutri. De az éghajlatváltozás következményeként várható még pár.
2020. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Remélem egy világháború és kihalunk a fenébe.

(Bocs, nincs jó napom :'D)

2020. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Hé várjál már. Következő? Előbb ezt kéne túlélni valahogy.
2020. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kedden, vagy csütörtökön.

Szerdán lehetőleg ne, mert akkor randim van.

2020. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak egy jó válasz létezik: 42.
2020. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy már tudósok is vizsgálták ezt, és az eredmény: 5 éven belül.
2020. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a következő globális probléma klímaváltozás miatt lesz. Pontosan mi, azt nehéz lenne megmondani, de ehhez köthető majd. Ennek van a legnagyobb valószínűsége.

De az édesvíz készlet is fogyóban van, bár az ember a temgervízből meg szennyvízből is tud iható vizet csinálni, de hogy ez mennyire járható út, nem tudom.

Egyéb katasztrófák is bármikor bekövetkezhetnek, pl a Yellowstone bármikor kitörhet, bármely más vírus kitörhet, lehet 3. világháború, lehetnek nagyobb földrengések, de ha kinézünk az égre, lehet, hogy perceken belül becsapódik egy aszteroida (bár azt állítják, hogy minden fenyegető objektumról tudnak ami x éven belül csak megközelíti a földet) de lehet még pl nagy napkitörés, azt nem igen lehet előre megjósolni, és sok más.

De szerintem a legnagyobb valószínűséggel a klímaváltozáshoz köthető katasztrófa várható. Lehet, hogy nem hirtelen fog jönni mint egy vírus elszabadulása, de pl simán lehet, hogy a klímaváltozás miatt az időjárás mégjobban megbolondul, kiszámíthatatlanabb időjárás, ami szélsőségesebb is, több, nagyobb viharok, hirtelen jött esőtől áradások, földcsuszamlások, stb. Én erre tippelek

2020. nov. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!