Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is igaz hogy...

Szerintetek is igaz hogy kaparas utan a kovetkezo terhessegnel nagyobb az esely a kozepidos vetelesre?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, minden rendben eddig. A tavasszal viszont elveteltem es kaparassal fejeztek be. Most rettegek, hogy a mehszaj muvi tagitasa utan eselyem lesz a kozepidos vetelesre a mehszaly gyengesege miatt. Tortent valakivel itt hasonlo?
2013. okt. 25. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nem kell ilyeneken agyalni. A méhszáj rendbejön, nem véletlen kell vizsgálatokra és minden egyébre járni.
2013. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remelem en is. Mert a google-on csak ezt irja mindehol...
2013. okt. 25. 10:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Marmint azt, hogy nagy az esely a vetelesre...
2013. okt. 25. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:

ha sokszor van missed ab vagy sima abortusz akkor a méh fal el gyengülhet és az vetéléshez vezethet vagy akár ahoz hogy nem is lehet többet baba. de ne aggódj nekem is volt sajnos egy missed ab és most 14+5htk vagyok és minden rendben ezen ne idegesítsd magad!

Egy ismerősömnek 3 abortusza volt mert nem szeretet volna babát negyedjére is teherbe eset el akarta vetetni de mondta neki az orvos hogy nagyon vékony a méh fala és ha megint el veteti valószínű nem lehet többet babája így meg tartotta a babát és már kb 20-22ht terhes. Sőt olyat is ismerek akinek 6x volt abortusza és most várja a babát 17. hetet töltötte be.

2013. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem idén márciusban volt missed ab-om, művi tágítással, ráadásul egy héten belül kétszer kapartak, mert az első műtét után belázasodtam. Egy menstruáció után, májusban terhes lettem. Nem terveztük ilyen korán, de kihasználta azt az egy alkalmat. :) Ezzel a terhességgel minden rendben van. Jelenleg a 25.-dik héten járok, zárt a méhszáj, és minden ok. Én is sok butaságot olvastam a neten, hogy ennyit, meg annyit kell várni, de én úgy gondolom, hogy az a baba, amelyik meg akar maradni, születni az úgy is meg fog. Persze mindenre van ellen példa. Én is sokat aggódtam, és igazán kb. a 12. hét után mertem beleélni magam. Azóta, hogy mozog(20. hét) minden nap, teljesen nyugodt vagyok. :)
2013. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!