Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Honnan lehet KNO3-at beszerezn...

Honnan lehet KNO3-at beszerezni Szegeden?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézegess mezőgazdasági boltokban, én is ott vettem. Jó füstbombázát, lőporozást, stb. ;)
2010. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jaja:D Én is olyan füstöt csináltam vele XD Rendőröket rám hívták :D Amúgy Multi-K vagy Kálium nitrát néven tudsz venni. Gyógyszer tárban is tudsz kis mennyiségben Salétromsó néven. (10-50 dkg)
2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De vigyáz aztán, mert van, hogy nagyon ferdeszemmel néz a néni a gyógszertárban rád, ha odaállítasz, hogy kell fél kiló KNO3; vagy van, hogy megkérdezi velősen, flegmán, hogy "mire fogja használni?" vagy "mire kell?". Mellesleg szalámikésztéshez kell, de az nagyon tiszta, amit a gyógyszertárban vehetsz(már ha úgy nem határoz a nénike, hogy nem ad neked(megteheti, igen)), ezért drága is, ajánlom inkább a gazdaboltosat ;)


első

2010. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=88&keres..


Már sokan megkérdezték ezt itt elötted. Én személy szerint azt mondanám, hogy nem szükséges lerobbantani a fél karod, anélkül is rengeteg jó dolgot lehet csinálni.

2010. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, neked pedig személy szerint azt mondanám, hogy valószínűleg nem salétromsavat fog belőle gyártani a kérdező, abból pedig nitroglicerint...


első

2010. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg nem, hiszen ahhoz azért megfelelő berendezés kellene...


Viszont ha (fa)szénporral és kénnel összekeveri, kiváló minőségű puskaport tud csinálni. :-)


Pedro

2010. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Melyik gazdaboltba vettétek?
2010. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!