Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Biokemonline videókat,anyagoka...

Biokemonline videókat,anyagokat gyűjtenék, lehetséges hogy aki regisztráva van az elküldi?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki regisztrálva van megköszönném ha elküldené, de bármilyen más előadásoknak,(pl Villányi Attila előadásai) videóknak is örülnék, amik jók lehetnek az emelt kémia érettségihez. Előre is köszönöm.

2021. jan. 2. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon érdekelne.
2021. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
engem is
2021. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Igazából szerintem érthető, ha nem küldi el senki, ezek fizetős anyagok, igazságtalan azokkal szemben akik ezt pénzért megveszik.
2021. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem a Villányis illetve a lvlmeup-os cuccom van meg,és nem azért nem küldöm el,mert én fizettem érte,te meg nem,úgyhogy rohadj meg.

Ezek a srácok(illetve Villányi esetében urak)rengeteget dolgozhattak a dologgal,és nem azért,hogy utána ingyen küldözgessék az emberek egymásnak.Ez egy befektetés,egy kis vállalkozás,ők ezzel jól akarnak járni,igazságtalan lenne,ha terjesztenénk a dolgaikat.

Egyébként a lvlmeup-os tanfolyamot én kedvezményesen vettem meg,tavasszal,az érettségi előtt 2 hónappal,de a köv.időszakban tettem érettségit.Én ilyen képernyővideókészítő programmal felvettem az előadásokat ill.a teszteket,ahogy beírom a jó megoldásokat.Ugyanis azt én is "erősnek" érzem,hogy az ember fizet 80 ezer ftot(vagy az én esetemben 40-et),és akkor az látható egy évre(ill.nekem pl 2 hónapra).De ez pont az olyanok miatt van,akik ingyen meg akarják úszni a dolgot.A Villányis ebből a szempontból korrektebb,az marad elérhető az érettségi időszak után is,és 4 részre van osztva,így részletekben lehet fizetni.

Mindkettő nagyon jó egyébként,Villányi kicsit szoktat az egyetemi előadásmódhoz,de még mindig nem túl tudományos,a másik meg inkább "diákbarát laza" nyelvezetű.

2022. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!