Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki tud olyan webolsalt...

Valaki tud olyan webolsalt ajánlani ahol eredeti ásványokat, kristályokat tudok venni? Kristály centrumra gondoltam de nem tudom h megbízható e.

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Google: ásványbolt.

Ezen túl ha itt valaki ajánl egy helyet, arról tudni fogod, megbízható-e? :)

2021. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán elmondja a tapasztalatait:c
2021. jan. 21. 14:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem késtem a válasszal. Íme a válasz:


Sok helyről rendeltem már, íme a legbízhatóbb áruházak :


1. Tudom, kételkedsz, de menyugtathatlak hogy a kristálycentrum megbízható.

Egyébként általában, sőt a legtöbb helyen a csiszolt köveket hamisítják, hiszen ezen a világon senki sem olyan profi, hogy lemásolja azt, amit maga a természet alkotott.

A csiszolt kövek azért más szituk, mert azok emberi beavatkozással készültek, és mivel nem látunk bele az ásványokba, nehéz megmondani milyenek belülről.

Összefoglalva viszont az ásványcentrum biztonságos, eddig egyetlen termékem sem jött törötten, és csak nyers köveket rendeltem eddig.

Ha akarod le is fotózom őket neked.


Egy másik jó áruház a baritosmineral.hu nevű áruház, ők szinte csak nyers ásványokkal foglalkoznak, és van is nekik belőlük.

Nekik még eredetiségi garanciájuk is van.

Onnan egyszer kétszer rendeltem eddig, náluk volt is törés, de pótolták az ásványt, és még ajándékot us küldtek kárpótlásért.


Mégegy jó áruház az ásványvilág, viszont náluk a webshop elég drága hely, ők főként ékszerekre vannak specializálódva.

Őhozzályuk inkább élőben érdemes elmenni (ami sajnos vírusidőben nem alkalmas) ugyanis nem minden nyers kövüket rakják fel az internetre, így ott sokkal nagyobb a választék.

Csiszolt kövük is van bőven.


Még egy ajánlás van. Ez nem igazán bolt, s nem lehet otthonról ülve elérni így mostanság hanyagolt dolog.

Az ásványbörzék a legjobb választások, és 100% -ig jó választás, ugyanis ott aztán minden van. Többet nem is kell mesélnem róla, nagyon sok videót találsz youtube-on.


Remélem tudtam segíteni. További szép napot!

2021. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!