Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Emlékszem az álmomra, de...

Emlékszem az álmomra, de egyszerűen nem tudom elmondani. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt egyszer egy olyan álmom, amire emlékszem de egyszerűen nem tudom leírni hogy mi is volt benne. Meg tudom valamiről, hogy álmodtam de mégsem emlékszem rá:D Lehet kicsit hülyén hangzik, de mással is előfordult már? Nameg felkelek reggel 5-kor, és mikor újra ránézek az órára már 10 van:D pedig 1percnek tűnt az egész, azt hittem fent vagyok de mégsem:D Mással is előfordult már?:D(Csak érdekesnek tartom) Meg van mikor azt álmodom hogy elvágtam a lábam valamivel, és mikor felkelek tényleg fáj, de semmi sérülés nincs rajta. Mitöl lehetnek ezek?
2010. aug. 15. 20:01
 1/4 anonim válasza:

Szia! :-)


Nem vagy véletlenül néma? Ha igen, akkor se idegeskedj, van megoldás. Írd le egy papírra úgy, hogy érthető legyen. xD (Ne vedd komolyan, csak hülyülök pajtás.) :D


Üdv:Showder! =)

2010. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagy a szavak embere. Írónak már ne menjél mert éhen veszel.
2010. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is átestem már egyszer-kétszer ilyesmin. Álmodtam, de nem tudom mit. (Mondjuk állítólag az ember mindig álmodik, de ebbe ne menjünk bele). Illetve olyan dolgokról álmodtam, amit azt hittem rég elfelejtettem.És a felébredek ötkor, majd tízkor is ismerős. (Nálam kettő és hét az időpont)

Ja és akik a fogalmazásodat válaszolták meg: én is így fogalmaztam/fogalmazok, de attól még írok történeteket. Csak gyakorlás kérdése.

2010. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Többször álmodunk 4X5 egy éjszaka az az álom amit nem tudunk meg jegyezni,az nem fontos a számunkra ,ha egy álomnak üzenete van felénk megtudjuk jegyezni,sőt esetleg folytatódik is ,üdv zso
2010. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!