Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A HF - HCl - HBr - HI sorrendb...

A HF - HCl - HBr - HI sorrendben nő a saverősség holott a kötés polaritása csökken az EN különbséget figyelembevéve. Miért?

Figyelt kérdés
Ne a hagyományos

2021. febr. 20. 18:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Elfáradtam a kérdést illetően mert úgy tűnik nem kapok választ és lehet bennem van a hiba. Utóbbit elfogadom, nem akarok már kérdést kiírni belefáradtam bárkivel hadakozni és az hogy 2 perc alatt 0-ra le vagyok húzva ami nem zavar csak szerettem volna tanítani ezen a fórumon mert mindig ez volt a cél a stílusom nem volt emészthető ezt elismerem.

D NMR aka fanyúl leteszi a lantot, elfáradtam gyerekek, nem megy tovább nagyon sajnálom hogy sokszor az ellenség képe jelent meg rólam de nem tudok tovább teljesíteni, minden jót nektek gyerekek, maradjatok gyerekek és mindig figyeljetek a tudományos anomáliákra. Mert ha az anomáliát megoldjátok akkor győztetek.

2021. febr. 24. 20:16
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez már végleges, ne reflektáljál kérlek, és köszönöm.
2021. febr. 24. 20:39
 13/20 Mojjo ***** válasza:
@11: Lehet, fura lesz tőlem, de respect. Ha tényleg távoznál, ezzel a hozzászólással emelt fővel teheted.
2021. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Miért viselkedtek úgy, mintha ez az oldal lenne a facebook, twitter, instagram? Ott szoktak ilyen világmegrengető drámákat előadni.
2021. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#3

"Mert az anion mérete a flouridtól a jodid irányába egyre nagyobb?"

Igen, ezért. A kvantummechanikai magyarázatba nem megyek bele de lényegében te adtad meg a jó választ, köszönöm.

2021. márc. 17. 20:16
 16/20 A kérdező kommentje:
A többi köcsög - mojjo is csak kötekedni akart velem, de annyit mondok "kicserélődési integrál". Erre lehet reflektálni.
2021. márc. 17. 20:31
 17/20 Mojjo ***** válasza:
@16: Javaslom, olvasd el a saját, #5-ös hozzászólásodat, ahol azon akadsz ki, és röhejezel, hogy nem tud senki válaszolni a kérdésedre. Erre írtam, hogy ez a következtetésed teljesen rossz, légből kapott, és eléggé kifejtve meg is indokoltam, hogy miért. Ha nem pakolod oda az ötös hozzászólást, nem írtam volna semmit, de mivel odapakoltad, azt hiszem, eléggé korrekt választ adtam rá. Bár úgy látom, azóta sem érted.
2021. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17 Mojjo tisztellek mert tudományos vagy de valaki már válaszolja meg a rohadt kérdést. Nem azért vagyok itt hogy chit - chat - eljek.

Hiába vagy nagytudású kémiából téged is leverlek bármikor.

2021. márc. 17. 21:04
 19/20 Mojjo ***** válasza:

@18:

"de valaki már válaszolja meg a rohadt kérdést"

Miért? És ez egy teljesen őszinte és komoly kérdés. Miért? Te tudod a választ, más meg nem abban fogja mérni a saját tudását, hogy te hogyan vizsgáztatod le, és milyen eredményt adsz neki.*


"Nem azért vagyok itt hogy chit - chat - eljek"

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy de.


"Hiába vagy nagytudású kémiából téged is leverlek bármikor"

Tőled vegyészként ez az abszolut minimum, ami elvárható. Ha ez olyasmi, amit le kell írnod, mint nagy dolgot, akkor nagyon nagy gondok vannak.


* = Egyébként valamilyen általam sem világos oknál fogva eddig már két kérdésedre is válaszoltam. Az egyikre semmiféle reakciót nem adtál. Szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy valamiféle értelmes beszélgetés, eszmecsere kialakul, ha valaki válaszol egy kérdésedre, hanem jó eséllyel simán ignorálod. Így pláne értelmetlen az egész.

2021. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#19

Nemtudnád befogni végre? Teljesen szétszartad a kérdésemet amit tanító szándékkal írtam ki.

2021. márc. 18. 11:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!