Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az egész vírusügyi korlátozáso...

Az egész vírusügyi korlátozásokat saját magának köszönheti az igénytelen emberiség?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdtem el futárkodni, több ezer címem volt már, rengeteg készpénz fordul meg nálam. Nyáron végigutaztam egy olyan országot, ami elvileg az egyik legfertőzöttebb volt. Ősszel egy hozzátartozóm is covidos lett akivel együtt élek. Most pedig vettem egy tesztet, ami kimutatta, hogy észrevétlenül sem ment át rajtam..

Így a véleményem az, hogy az egész vírus a korlátozásokkal együtt azért létezik ilyen szinten, mert az átlagember buta, igénytelen és nemtörődöm magával és a környezetével. Ez a kérdés nem provokáció, hanem a véleményem, bármi ellenvetést szívesen elolvasok.


2021. márc. 4. 21:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

[link]


Elnézést, meg korábban, 19 március.

2021. márc. 5. 01:27
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz hogy-hogy nem volt még járvány?
2021. márc. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Mojjo ***** válasza:
86%
@5: Te értelmezd, amit én írtam. Egyetlen teszt sem tudja kimutatni, hogy nem ment át rajtad észrevétlenül. Nem tudom, ezt hogyan tudnám érthetőbben leírni.
2021. márc. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 sadam87 ***** válasza:
73%

#11

Azért nem olyan biztos, hogy tényleg itt volt már akkor is. Csak egy mintában volt tudtommal pozitív teszt (de javítsatok ki, ha tévedek!), és így benne van a pakliban, hogy az egy fals pozitív minta volt (például beszennyeződött).

[link]

Azt sajnos nem tudom, azóta van-e valami fejlemény ebben az ügyben.

2021. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt itt 19 nyarán, nem tudták kimutatni úgy, hogy bármi bizonyító ereje is legyen a vizsgálatnak. Egy mintából mutatták ki.
2021. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nagy részük van ebben az embereknek.

Globális felmelegedés.

Kínai húspiac higiéniája.

Utazgatás, nagy forgalmú globális piac.

2021. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudott kötődni az ace2 receptorjaidra, csak ennyi történt.
2021. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A nagyvárosi életmód pontosan szembe megy azzal, ahogy az embereknek élnie kellene. Levegőszennyezés, zaj, amik engem a legjobban zavartak. A tömegközlekedés, ahol egy járműben több ezer utas fordul meg egy nap alatt, mégis mire számít valaki? Társasház, ahol több százan használják naponta ugyanazt a liftet, bejáratot. Iskolák, egyetemek, ahol úgyszintén százával vannak összezárva, egyszerűen embertelen. Sokan nem gondolkodnak el rajta hogy ez probléma lenne, mert már a sokadik generáció akik így élnek. Még ha mindenki odafigyelne a higiéniára, akkor se lehetne elkerülni a fertőzéseket. De így, ahogy az átlagember viselkedik, ezzel a tömegnyomorral ami a városokban van, azt eredményezi ami van. Évente többször el náthás szoktam lenni, hol a mandulám gyulladt be, hol súlyosabb, lázas fertőzésem volt. Amióta nem kell ezeken a helyeken megfordulom, egy éve egy enyhe nátha volt ami pár nap alatt elmúlt enyhe tünetekkel.
2021. márc. 5. 20:44
 19/23 Mojjo ***** válasza:
100%
@18: Lassan 8 milliárd ember él a Földön, aminek igencsak végesek a méretei. Ez egy ilyen bicikli.
2021. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 sadam87 ***** válasza:

#18

Valóban: zsúfolt lift, zsúfolt tömbház, zsúfolt tömegközlekedés. És mit csináljak??? Tömbházban élek (nem itt nőttem fel, csak ide sorolt az élet). Kiköltöznék, csak nincs plusz húsz zseton a zsebemben...

2021. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!