Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehet hogy ez a sok kisebb...

Lehet hogy ez a sok kisebb földrengés mostanában egy nagyobb földrengés előszele?

Figyelt kérdés
Miskolc környékén az utóbbi hetekben már nyolc kisebb földmozgást mértek, ebből az egyik hármas erősségű volt, éreztük is. Ez nem jelenti azt esetleg, hogy lehet egy nagyobb földrengés is?
2010. aug. 21. 16:32
 1/4 dellfil ***** válasza:

Nem.


dellfil

2010. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pont ezen gondolkodtam ma

remélem nem

én is éreztem még ebbe az évben egy másik kisebb rezgést

meg a pár nappal ezelőttit is.

2010. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet KI FOG TÖRNI A KÉKES WÁHÁHÁHÁ!!!!
2010. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hallottal mar a Yellowstone-i szuperulkanrol? na, itt is az lesz. tudod, a Karpatmedence egyes reszei vulkani eredetuek, pontosabban a kornyezo hegyek, bazaltmaradvanyok megfigyelhetok a tanuhegyek eseteben is, mint a Sag es a Somlo. mikrotoresvonalak is vannak a medenceben. nem is messze van a magma a felszin alatt; van ahol par szaz meterre huzodik a felszin alatt. egy-ket komolyabb foldrenges (4,5-5), egy toresvonal megnyilik, szettoredezik a felszin, feltor a magma, elindul a lancreakcio... lehet, h nem artana menekulni!



:D

2010. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!