Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az avas helyett réges régen...

Joc kérdése:

Az avas helyett réges régen tényleg vulkán volt?

Figyelt kérdés
azt hallottam h régen amikor nem volt még meg az avas se se a szöllös az elött volt egy vulkán.de nem tudom mi igaz ebböl .
2010. aug. 23. 22:59
 1/5 anonim válasza:

Kérdésedre a válasz: [link]


//off: hogy lehetsz ilyen lusta? Vagy csak szi8mplán nemtudod mi az a google?

2010. aug. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező a wikinél részletesebb információkra kíváncsi. Ahogy engem is érdekel a téma.
2010. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló:b meg ne offolj :@ tudod ismerem a Google-t de ahogy a második válaszoló is mondta h a Wikipédia az nem a legjobban magyarázta el :)
2010. aug. 25. 11:49
 4/5 anonim válasza:

A wikibedia semmit se mond el az avasról.

Én úgy halottam, hogy alagút rendszerek vannak vannak avason a házak alatt...És tényleg vulkán volt, de már nem működik.

2010. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 millia válasza:

Igaz amit hallottál!

Réges régen tényleg vulkán volt, ezt hűen ábrázolja a letűnt vulkán északi oldalába a tufás kőzetbe vájt pincesor, amelyek mélyen a hegy gyomrába vannak fúrva..

és a domb túloldalán pedig az avasi paneldzsungel helyezkedik el.

2012. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!