Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehetséges, hogy az első...

Lehetséges, hogy az első idegen civilizáció, amivel találkozunk barátságos lesz? Az is lehet, hogy ellenséges, pusztító fajta, akik egyből megtámadnak minket?

Figyelt kérdés
Milyen lehetséges reakciójuk lesz? Az is lehet, hogy az élőlény egyáltalán nem humanoid vagy ahogy sokan elképzelik?

2021. máj. 19. 21:38
1 2
 11/12 kretens ***** válasza:
Ezen a bolygón egyetlen idegen faj van az pedig nem más mint maga az ember.
2021. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég néztem erről egy dokumentumfilmet ahol elmondta egy szakértő hogy szerinte agresszívan semmiképp nem fognak közeledni ugyanis ha odáig eljutottak hogy megtalálnak minket akkor már nem lehetnek agresszívak és rosszat nem akarhatnak mert akkor saját magukat is megölték volna már és idő előtt kihaltak volna. Van benne valami szerintem is. Ha annyira fejlettek hogy eljutnak hozzánk akkor lehet inkább békén hagynak minket, ezt el tudom képzelni. Sőt akár azt is hogy már most is tudnak rólunk, de nem piszkálják meg az embereket mert azzal tudják hogy nagy zavart okoznának, ez az én gondolatom csak.

Bár véleményem szerint létezik hozzánk hasonló értelmes élet a nagy számol törvényei alapján csak nem találtak meg minket és mi sem őket. Viszont “primitív” életformákat lehet fogunk találni a közeljövőben, az Európa nevű holdon a legvalószínűbb és már az évtized végére oda szeretnének küldeni egy szondát. Na ez érdekesebb lesz mert a közeljövő. És bármi is lesz ott ha lesz akkor már az is hatalmas felfedezés hogy létezik a földön kívül is élet még ha csak mikroszkóppal látható akkor is.

2021. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!