Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek melyik országban...

Szerintetek melyik országban a legkellemesebb az éghajlat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 10:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy az illető mennyire bírja a meleget vagy a hideget. Nekem például Kréta (Görögország), Dél-Olaszország vagy Dél-Spanyolország a nyerő és a kellemes. És nagyon nem szeretek fázni, pulcsit és zoknit hordani.
2010. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
oké :) kérem még véleményeket.
2010. aug. 26. 10:43
 3/16 anonim válasza:
engem mindenki hülyének néz ezért, de nekem az óceáni-éghajlat jön be, pl anglia. imádom az esőt, és ott nem olyan nagy a hőingás.
2010. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nekem is az óceáni és én is imádom az esőt :)
2010. aug. 26. 11:04
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem is az óceáni,de nem az az angliai...hanem a portugáliai *.* az a legjobb...a levegő,minden:)ott laktam kiskoromban.és vissza is fogok menni,mert ott még allergiás sem vagyok,addig meg itt szenvedhetek...
2010. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem a meleget, sokkal jobban elvagyok a hosszúnadrág meleg pulcsi kombóval, mint a strand ruhákkal. Szóval olyan helyen szeretnék élni, ahol nincsenek őrült melegek, télen havazik és van a közelben siközpont.
2010. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is a hidegebb tájakat kedvelem, kabát, pulcsi. Szívesen élnék Finnország, Svédország, Dánia országok valamelyikében. A melegebb idő az ember szervezetére nem tesz jó hatást!
2010. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem jó. :)


Nyáron imádom az északi tájakat. Svédország, Finnország. Gyakran esik ugyan, de amúgy gyönyörű napsütés és nem kell megdögleni a hőségtől... imádom!


Télen viszont ha a hideget nagynehezen ki is bírnám, az állandó sötéttől megőrülnék.


Hőmérsékletre az óceáni éghajlat jó lenne.. Anglia, de még Izland déli része is tűrheő télen is... De az állandó fronthatás, eső, stb... rövid távon "vicces", hosszútávon halálra idegesítene. :)

2010. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is inkább a hűvösebbet szeretem, szívesen élnék skandináv országokban, vagy Kanadában. Nem szeretem a mi kontinentális időjárásunkat. 5 éve voltam Svédországban, nagyon tetszett. Jó lenne ismét kijutni, lehetőleg örökre:)

Amúgy sem vagyok egy fázós típus, sokáig elvagyok egy vastagabb pulóverben, ha már elég hűvös az idő.

2010. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi a sz@r bajotok van Magyarországgal? :D Ez a világ közepe, főleg a Balaton.
2010. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!