Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A levegő oxigénje nélkül...

A levegő oxigénje nélkül meddig tudunk életben maradni?

Figyelt kérdés
Egy neves professzor asszony azt állítja, hogy legfeljebb 1-2 napig? Ez mennyire igaz? [link] 1:30 - nél mondja ezt.

2021. aug. 4. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#5: durva, hogy ilyenekkel van tele a net... :-s
2021. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 jó hogy mondod. Megyek a hűtőhöz.
2021. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én már majdnem meggebedtem, egy hete nincs itthon sör.

Talán azért élek csak még, mert van kisüsti pálinka és tokaji furmint - fogyóban, meg volt még vörösbor is eddig, ezek valamennyire pótolhatják a sört, de már kezdek haldokolni, mondjuk cigi nélkül egy óráig sem bírom, most a szex hiányát meg sem merem említeni, mert elképesztően konzervatív vagyok, de az is gyilkos dolog, egyszer majdnem három teljes napig semmi sem volt, fú, az aztán kemény dolog volt, nem is tudom, lélegezni akartam volna e, vagy inkább kamatyolni, mert szerencsére ez így nem merült fel, de aligha tudtam volna választani.

:)

Mi van a ló mágneses mezejével?

Észbontó!

2021. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Mi van a ló mágneses mezejével?"

-> 22:00


Egyébként érdekes a címválasztás: Jövőkép. Annyiból van benne valami, hogy a már a "tudományos" fórumok is egyre nagyobb teret engednek az ilyen agymenéseknek, mintha bele lenne véve a következő ötéves tervbe, hogy az embereknek nem kellene annyit gondolkodniuk.

2021. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam ilyeneket megnézni, de most vettem a fáradságot. Tanulságos volt... Lehet professzorasszony, lehet, hogy jó a szakterületén, de több marhaságot is benyalt minimális kritika nélkül, és lelkesen terjeszti. A lóra azt mondta, hogy "ez egy különleges FELVÉTEL". Kemtréllel kezdte, 5G-vel fejezte be, most tényleg tudós létére egy laposföldes blogról gyűjtötte az infókat vagy ez már a második gyerekkor?

Gratulálok a Professzorok a Hazáért Civil Társaságnak is.

2021. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Wadmalac ***** válasza:
100%

Be kéne vezetni a liberálisan, a szólásszabadság érve alatt lehetetlenné vált tudományos lektorálás pótlására az egyezményes "bullshit warning" jelzést és minden ilyen netes marhaságra odabiggyszteni, mint régen a Kiváló Áruk Fóruma pecsétet.



Ha pl. a MeeToo kampány egy rossz elszólásért karriereket vághat kukába, ezt is mozgalmasíthatnánk.

2021. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!