Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A levegő oxigénje nélkül...

A levegő oxigénje nélkül meddig tudunk életben maradni?

Figyelt kérdés
Egy neves professzor asszony azt állítja, hogy legfeljebb 1-2 napig? Ez mennyire igaz? [link] 1:30 - nél mondja ezt.

2021. aug. 4. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a levegőben nincs oxigén, pont annyi ideig maradsz életben, mint víz alatt.

Egyéntől függően 1-2-3 percig.

2021. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem néztem a videót, de amúgy attól függ, ki és hol. Vannak oxigénpalackok, de nem sokan jutnának hozzá, főleg többhöz egymás után.
2021. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nem értettél valamit félre?

Aki nem kap oxigént megfullad.


Az teljesen más kérdés, hogy a civilizációnk, legalább részben meddig lenne képes túlélni légköri oxigén nélkül, mesterségesen oxigént előállítva, oxigéntartalmú zárt lakókörnyezetekben.

Sajnos most itt nincs lehetőségem a videót hanggal megnézni, de valamit eléggé félreérthettél.

2021. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, ki ez a csaj, először azt hittem csak félremondta az 1-2 percet 1-2 napnak, de további pár percet belehallgatva amennyi konteós tudománytalan hülyeséget hord össze, még az is lehet, hogy tényleg úgy tudja, hogy 1-2 napig élünk oxigén nélkül.
2021. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Wadmalac ***** válasza:
100%

Sokatmondóak a kommentek a videó alatt. :D


Már az előadás hitelességét illetően.

Azt hiszem, akárhány diplomája van akármiből, itt olyan témába nyúlt, ahol a laikusnál is rosszabb.

2021. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A fantom DNS-be és a ló mágneses mezejébe csak belenéztem, de elég is volt.
2021. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is 1-2 percre gondoltam. De ha már egy nagy tekintélyű professzor asszony mondta, kicsit elbizonytalanodtam. De a videó többi része is elég abszurd, hogy ezeket mind komolyan gondolja? Na meg az mrns oltásokról is azt állítja, hogy biológiai fegyverek, és ki akarnak írtani bennünket, ezért ne oltassuk be magunkat. Nem értem, ha már nyugállományba vonult, hogy mondhat ilyeneket? Tudatosan mondja , vagy kissé megzakkant idős korára? Attól hogy rengeteg tudományos fokozata van, és az agrárminisztérium főtanácsadója volt, nagyon veszélyes ilyen dolgokat állítania, mert így sokan elhisznek neki mindent, arra alapozva, hogy milyen nagy szaktekintély.
2021. aug. 4. 13:50
 8/16 Wadmalac ***** válasza:
100%

"nagy tekintélyű professzor asszony"

Ez a nagy tekintély, honnan jön le?


Mert nálam ahhoz kevés a név előtti ilyen-olyan nagybetűs rövidítés, főleg, ha nem szakterületi.

2021. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a prof csak eltévesztette és nem vette észre. 1-2 percet akart ő mondani. TUdod, a 3-as szabály: oxigén nélkül 3 percet bírsz ki. Víz nélkül 3 napot. Étel nélkül 3 hetet.
2021. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Wadmalac ***** válasza:
100%
Sör nélkül....
2021. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!