Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez a lény egy evolúciós...

Ez a lény egy evolúciós láncszem lehet? Egy mutáns vagy hibrid? Hogy jönnek létre ilyenek mit ez?

Figyelt kérdés

Van egy video, amin egy olyan lény látható, ami leginkább egy csimpánz és egy ember kereszteződéséhez hasonlít. Viszont eltérő fajokból nem jön létre új egyed vagy tévedek? Ő egy evolúciós láncszem lehet a majmokból vagy egy előttünk levő, amit még nem ismerünk. Hibrid esetleg? Mutáns? Mit gondolsz?



[link]



2021. szept. 16. 16:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%
#20 ezt nem tudom mire írtad, de ha nekem, akkor: Deformáció. a rendellenesség és a deformáció közé /-t akartam rakni, bocsesz. Ilyet (már nem is tudom melyik ősi civilizáció) még régebben is csinált... Mesterségesen deformálták a koponyát, megnyújtották. Lehetséges ebben az esetben is, de a rendellenesség valószínűbb.
2021. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

Gumiálarc van a fején.

Azért egy ilyen kacsának bedőlni. 😁

2022. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

Szintén elgondolkodtató kérdés szerintem ez is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

2022. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ez a lény egy evolúciós láncszem lehet? Egy mutáns vagy hibrid? Hogy jönnek létre ilyenek mit ez?
2022. márc. 10. 16:41
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Te gyengeelmeju vagy? Mar leirtak, tobben, tobbfelekepp is. Mit nem ertettel belole?
2022. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kérdező van a képen, azért nem érti.
2022. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!