Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy értik azt, hogy MINDENKI...

Hogy értik azt, hogy MINDENKI el fogja kapni a koronavírust? (Még az is, aki elszigeteli magát)!

Figyelt kérdés

Merkely úgy nyilatkozott, hogy annyira fertőző a delta+, hogy mindenki el fogja kapni, még az is, aki egy szobába szigeteli magát.


Erre mondanátok tudományos magyarázatot? Ez azt jelenti, hogy a tömegközlekedésen, maszkban is meg lehet fertőződni?



2021. nov. 20. 09:37
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hogy értik?:D

Elég érthető pedig.Hiába bújsz bunkerbe akkor is elkaphatod ha fogékony vagy rá ennyi.Boltba vásárolsz már haza is viheted a víruskát de lehet meg sem betegít vagy enyhe tünetekkel átvészeled és még csak nem is tudsz róla hogy alkaptad max annyi hogy lehet kicsit furán érzed magad.

2021. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
83%

"Merkely úgy nyilatkozott, hogy annyira fertőző a delta+, hogy mindenki el fogja kapni, még az is, aki egy szobába szigeteli magát."

Hiába zárkózol be örökre, egyszer eljönnek hozzád és eröszakkal megfertöznek. Már fejlesztik a távfertözéses módszert is, ebben a Budapest TV-ben debütált távgyógyítók, pénzenergia küldö tisztánlátók és tisztánhalló fény gyermekek segítségét veszik igénybe. Két év múlva felírathatod majd a háziorvosoddal is.

A fertözés egy módon kerülhetö el, zárt koporsóban a föld alatt 1,5 méterrel, oda nem jut le.

2021. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Érdekes, azért egy vírust nem lehet úgy elkapni, hogy kimegy az ember a házból. Ehhez minden egyes embernek aktív fertőzöttnek kellene lennie. És a magyar populáció max. 20% lehet csak fertőzött. Bár mondanak olyat, hogy minden 20 emberből 1 hordozó, attól még nem biztos hogy megfertőz, ha hordja a maszkot, szellőzik a helység.
2021. nov. 22. 16:42
 34/43 Senior Séf ***** válasza:
70%
Azt jelenti, hogy mindenki el fogja kapni. Kb 0,1%-uk beteg is lesz, a többi röhög az egészen. Már most 80% körül van azok száma, akik így, vagy úgy találkoztak a vírussal.
2021. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
44%

Így van Senior Séf

Túl van ez nagyon tolva :D

Be lett ígérve minden most meg mi van?

Több a covidos mint oltás nélkül akkor hagyjuk már

2021. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Érdekes, én még soha nem kaptam el a vírust, voltam szerológiai vizsgálaton, és még nem találkoztam a vírussal. Pedig már a negyedik hullám tombol.
2021. nov. 22. 17:20
 37/43 anonim ***** válasza:

"voltam szerológiai vizsgálaton"

Na de mikor?

2021. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja.
2021. nov. 22. 19:22
 39/43 anonim ***** válasza:
És azóta miért ne kaphattad volna el?
2021. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Wadmalac ***** válasza:
75%

"Érdekes, én még soha nem kaptam el a vírust"

Érdekes, engem még sosem gázolt halálra autó, pedig állítólag lehetséges.

2021. nov. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!