Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Növeli a kovid járvány az...

Növeli a kovid járvány az IQ-t társadalmi szinten valamelyest?

Figyelt kérdés

Növeli a kovid járvány az IQ-t társadalmi szinten valamelyest?

Úgy értem, hogy a nem éppen iskolázottak között (azaz proletárok) vannak legnagyobb arányban az oltásellenesek.



2021. nov. 25. 21:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy a járvány hatására csökken az értelmi szint, ugyanis nemrég sikerült belőle kigyógyulnom, borzasztó fáradt voltam és egyéb tünetek mellett zsibongott még az agyam is, aztán újabban azt veszem észre, hogy nehezebben tudok koncentrálni, például szeretek sakkozni a géppel, eddig full erősséggel is többnyire megvertem a Chesst, ritkán, csak ha indiszponált voltam, akkor volt esélye egy remire, de most jócskán vissza kellett vennem az erősséget, ráadásul gyakran elnézek dolgokat.

Ez valószínűleg posztkovid tünet, remélem nem lesz maradandó, de még az is lehetséges sajnos és ha ez igaz, akkor a gyógyultaknak esélye lehet az értelmi szintjük csökkenésére.

2021. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Wadmalac ***** válasza:

#21: Ez simán lehet a tüdőkárosodástól, kissé csökkent véroxigén. Érdemes lenne ellenőrizni.


Szépen lassan javulni fog.

2021. nov. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!