Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mosószóda, mosószer és flórasz...

Mosószóda, mosószer és flóraszept együtt használható gépi mosáshoz?

Figyelt kérdés
Köszi.
2022. jan. 20. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Együtt minek?
2022. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Alapszabaly: sose keverd egymassal a kulonbozo kemikaliakat.
2022. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Az olyan, mintha kemény szappannal, folyékony szappannal, kézfertőtlenítővel és nedves törlőkendővel módban meg a kezedet egyszerre. Mi értelme van?
2022. jan. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mosnád meg*
2022. jan. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Marci71 ***** válasza:
0%
Nyugodtan. Mosószódát én is szoktam mivel vízlágyító. Flóraszept nem tudom minek mellé de szerintem nem árt.
2022. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
tisztítás, zsíroldás, fertőtlenítés egyszerre. Erre gondoltam, mert külön-külön nincs meg bennük egyszerre mindhárom.
2022. jan. 21. 10:27
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted ami tisztít, az nem oldja a zsírt? Fertőtleníteni a ruhákat meg minek? Mellesleg a sima mosószertől is elpusztulnak a kórokozók, lásd szappanos kézmosás. Nem aggódod te túl az életedet?
2022. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Olvasd el, mi van a Flóraszeptben. Általában hypo (Nátrium-hipoklorit). Azzal akarod mosni a ruhákat? (fp)
2022. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7-es! Nem vagy tájékozott, azt látom! Konkrét kérdéssel többre mennél. Lehet nem hallottál arról, biz. munkakörben célszerű dolgokat fertőtlenítéssel is ellátni. Te sem örülnél, ha mennél pl. egy szoláriumba és fertőtlenítés nélkül, csak mosással kapnád meg azt a törülközőt, amit előtte 500-an használtak már. Biz. kórokozók nem pusztulnak el magas hőfokon! Nem magamról van szó, hanem a szolgáltatásomban védeném a vendégeim. Szerinted miért vannak csak zsíroldó anyagok? Szerinted az olajos, zsíros dolgokat viszi az egyszerű mosószer? Akkor nem vagy sem szolgáltató, sem háziasszony. Flóraszeptben is lehet ruhát áztatni. Olvass, mielőtt kijelentesz. Köszi.
2022. jan. 21. 21:17
 10/16 A kérdező kommentje:

Már megtaláltam a kérdésemre a választ!

Szép napot mindenkinek.

2022. jan. 21. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!