Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létre lehet hozni mesterséges...

Létre lehet hozni mesterséges galaxist?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 16:28
 1/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Már hogy a jó életbe ne lehetne.
2022. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mojjo ***** válasza:
100%
Alighanem. Csak van egy kis energia- meg időigénye.
2022. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én már a másodikat hozom létre.
2022. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
98%
Vagy kérdező olcsóbb lesz ha veszel egy használtat.
2022. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Mátrix is erről szól.

Kérdező!

Most ébredsz tudatodra és eszmélsz rá hogy ami körbevesz az illúzió?

Mesterséges tervezés eredménye minden amit látsz.

2022. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Uhh amikor megláttam a kérdést először azt hittem U.xorter írta, neki szoktak ilyen agymenései lenni.
2022. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg nagyon nehéz. Ha nem vagy túlzottan igényes, én a Tesco Gazdaságost ajánlom.

Vagy lehet hogy félreértettünk, és a Sztárban Sztárra gondolsz, amiben mesterséges "csillagok" keringenek? :D

2022. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Kicsit foszlott a szövete, máshol likas, a végén foszlott, a sarka szakadt, amúgy gyűrött, dohos.
2022. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze, az Androméda galaxist is Chuck Norris hozta létre, egy pörgő-forgó rúgás mellékterméke volt.
2022. ápr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam van egy tegnap gyártott, szupermasszív fekete lyuk is jár hozzá. Elküldjem fénypostával?

A postázást csak fekete lyuk nélkül tudom, mivel fénypostával sajnos nem szállítható, egy kisebb fekete lyukat próbáltam egy hete elküldeni az Androméda galaxis irányába és egyet Mézgáéknak, de sajnos két fényposta készüléket is benyelt 😉 De ha önköltségre el tudod valahogy vinni a fekete lyukat, ingyen odaadom.


MZ/X

2022. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!