Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy újabb természetes vírus?

Egy újabb természetes vírus?

Figyelt kérdés
[link]
2022. ápr. 22. 12:25
1 2
 11/18 Tevenyereggyarto ***** válasza:
77%
Tudod, ez olyan mint mikor veszel egy új autót s utána folyton azt a típust veszed észre az utakon. Valójában eddig is ott voltak csak nem foglalkoztál velük s ezért nem tűntek fel. Ilyesmi ez a vírustéma is. COVID előtt szinte senkit sem érdekelt (holott vírusok kb azóta vannak –s ők is mutálódnak– mióta élet van a bolygón), azóta meg jobban felfigyelünk az ilyesmire.
2022. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11


Rendben. Dőljünk hátra és rá se rántsunk ha egy nap a sárgák kiirtanak mind egy szálig valamivel.

Ez a helyes attitűd.

2022. ápr. 22. 15:45
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

"Rendben. Dőljünk hátra és rá se rántsunk ha egy nap a sárgák kiirtanak mind egy szálig valamivel."

Mégis hol írt bárki is bármi hasonlót?

2022. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13


Ez következett abból amit írt.

2022. ápr. 22. 16:05
 15/18 Tevenyereggyarto ***** válasza:
84%

#14 Kérdező


Hogyan következik ez abból amit írtam? Nekem sehogy sem áll össze pedig szerinted én írtam….

2022. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%

"Ez következett abból amit írt."

Semmilyen logikus kapcsolat nincs a komment és a te reakciód között.

2022. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát ha mindig legyintünk mindenre akkor nem megjárjuk?
2022. ápr. 22. 17:31
 18/18 Tevenyereggyarto ***** válasza:
75%
De ki mondta ,hogy csak legyintsünk egyet s ne foglalkozzunk vele? Más életveszélyes dolgok (pl: közúti balesetek) is történnek nap mint nap mégsem mond olyat senki ,hogy ha látsz egy fának ütközött autót eszméletlen sofőrrel akkor ne foglalkozz vele mert sok ilyen van…. Én annyit szándékoztam volna közölni ,hogy nem kell egyből a falra festeni az ördögöt és mutogatni ,hogy “de hát a sárgák!” mert alapjáraton természetes ,hogy időről időre változnak a vírusok is. Illetve mindig is volt ilyen csak korábban nem tűnt fel mert nem feltétlenül voltál közvetlenül érintett.
2022. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!