Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi történik ha a porszívót...

Mi történik ha a porszívót bekapcsolt állapotba a szememhez rakom?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem a kérdés, hogy vajon kiszívná e? Esetleg próbálta már valaki? Ha igen akkor szemtelen lett, vagy még mindig tisztelettudó? Nagyon kíváncsi vagyok, szóval ha valaki tudja légyszi mondja el.

2022. máj. 3. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az bezzeg nem jut eszedbe, hogy tűvel piszkáld a szemed...
2022. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én a micsodámat dugtam bele, még a golyókat is kiszívta az a fránya porszívó.
2022. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem fog történni, gyerekkoromban sokszor kipróbáltam. Az emberi szem sokat kibír, bár nem mindent.


A szájba rakott porszívó viszont kellemetlenül megszívja a tüdőt, és egyeseknél a gyomortartalmat is kihúzhatja!

2022. máj. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

"Ha igen akkor szemtelen lett, vagy még mindig tisztelettudó?"

- ez a nap aranyköpése!

2022. máj. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
87%
Igazából semmi, mivel reflexből becsukod a szemed így értelemszerűen csak a szemhéjadat fogja szívni, az meg max kellemetlen érzés
2022. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Kérdésed jelentve, rossz a kategória, kéretik a humorba áttenni, mert ennek köze nincs a tudományhoz...
2022. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de az biztos: SENKI NE PRÓBÁLJA KI!!!!! Ha beszippantja, az fájdalmas lesz és örökre megvakul, ha egyáltalán túl éli!!! A nagybetűk és a felkiáltó jelek direkt vannak.
2022. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A vákuumtól előbb fog felforrni a könnyed, mint hogy kiugorjon a szemed. Ettől függetlenül nem tartom egészséges időtöltésnek, enyhe hajszálér-bevérzést azért okozhat.
2022. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pipsiluka helyezett porzsívó
2022. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!