Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez milyen növény?

Ez milyen növény?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 24. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ékezet nélkül a link, csak úgy nem engedte.
2022. jún. 24. 18:49
 2/6 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Japán szentfa.
2022. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem töltöd fel valami használható képmegosztóra? Gondolom valami vírusos hulladék lehet az az oldal, amit belinkeltél, ha még a gyk is letiltja.
2022. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Képfeltöltés, régen mindenki ezt használta itt, nem tudom, miért tiltották le. Talán nem akarják, jogy képeket osszunk meg.
2022. jún. 24. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen is a képmegosztók legalja volt, nem értem, hogy itt miért használják/használták annyian, amikor ezernyi normálisabb weboldal van, ahova fel tudsz tölteni képet.

Egyébként érdekes, hogy a gyk-n kívül még sehol nem találkoztam azzal kepmegosztas eu-val, ez valami itteni specialitás lehet.

2022. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én meg egyáltalán nem használok képmegosztót, most kellett egy, és ez jutott eszembe. Remélem nem nagy gond.
2022. jún. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!