Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ez minek a termése?

Ez minek a termése?

Figyelt kérdés

A kertben találtam a földre hullva elképzelésem sincs minek a termése lehet. Előre is köszönöm az információt.


[link]


[link]


[link]



#növény #fa #mag #milyen termés
2014. dec. 22. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre meg méretre avokádó magja lehetne, de hogy a kertdbe hogy kerülhetett, nem tudom.

Esetleg valaki kidobta és egy nagyobb madár (szarka, varjú) feöszedte és nálatok elejtette.

2014. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is avokado magjának néztem, de mintha szára lenne az első képen.
2014. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most hogy így utánanéztem a tippetek alapján valóban avokádó lesz (magamtól nem gondoltam volna rá). Valószínűleg bedobták akkor legalábbis nem tűnik túl valószínűleg hogy ezzel egy madár repüld de fene tudja, de a lényeg hogy tudom micsoda. Még egyszer köszönöm a válaszokat...
2014. dec. 22. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve azért sem valószínű hogy madár vitte mert egyszerre kettő is féltünk az udvarban és gondolom nem kapott egy-egy magot a hóna alá egy varjú bár az is elég szürreális hogy valaki egyszerre két magot bedob az udvarba (más szemetet, magot nem dobtak be). De ez már annyira nem lényeges az a fontos hogy megtudtam minek a magja
2014. dec. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!