Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Akik lapos föld hívők azok a...

Akik lapos föld hívők azok a többi bolygót is laposnak hiszik?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de a logika szerint igen. Vagyis az én logikám szerint.

2022. júl. 15. 01:43
A kérdező szavazást indított:
Szerintem laposnak hiszik
Szerintem nem hiszik laposnak
21 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 A nagy Levin ***** válasza:
95%

Ki tudja, hülyéje válogatja.

Amúgy szerintem a "lapos föld hívők"egy része sem hiszi laposnak a Földet sem, egyszerűen trollkodnak.

2022. júl. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Szerintük a többi bolygó (meg a többi égitest) nem létezik, az csak egy hologram, ami az égre van vetítve.
2022. júl. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem ők tudják hogy az égbolt egy gigantikus lcd kijelző.
2022. júl. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

Szerintük nincs több bolygó. Szerintük minden az égbolton valójában csak egy fényforrás a kupolán de nem fizikai objektum. Szerintük a Hold is ilyen és valójában nem is létezik semmi a kupolán és a Földön kívül.


Néhányuk szerint esetleg van még több föld túl az Antarktiszon

2022. júl. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2 és 4 írják. Illetve van aki abban sem biztos, hogy ez a valóság, és nem egy szimulációban élünk (mátrix és 13. emelet után szabadon).
2022. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
Nem, hanem nincs is több bolygó. A világegyetem csak egy trükkfelvétel, vagy kifeszített poszter. Én amúgy értem a logikájukat, lényege, hogy szimulált az egész valóság, mint a Mátrix filmben. Az a bibi, hogy a Marson ott vannak a roverek, vagy pl érkeznek aszteroidák a világűrből. De amúgy nem tartom kizártnak, hogy mindenki át van verve.
2022. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy ez a kérdés mit keres a tudomány rovatban, de ez végül is mindegy. A lapos föld hívők több módon magyarázzák a bolygókat/csillagokat:


1. csak távoli pici pontok, egyáltalán nem bolygóméretűek

2. valaki odafestette őket, valójában nem léteznek

3. igen, laposak

2022. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%

“ Nem tudom, hogy ez a kérdés mit keres a tudomány rovatban, de ez végül is mindegy.”


A különféle hitvilágok és gondolatviláguk tanulmányozása is egy tudományág.


Vagy szerinted csak relativitáselmélet, meg a szénhidrogének kapcsolódása és hasonlók tartozna ide?

2022. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

#8: Ezzel vitatkoznék, a hitvilágok tanulmányozására ott van az ezotéria és a vallás kategória, minek betenni ide.


"Vagy szerinted csak relativitáselmélet, meg a szénhidrogének kapcsolódása és hasonlók tartozna ide?"

-> Bármi, aminek köze van a tudományokhoz: nyelv helyesség, kémia, fizika, matematika, nyelvek, biológia, csillagászat, stb.. Nem a laposföld.

2022. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 TappancsMancs ***** válasza:
Nem tudom, de a modelljeik a napkeltét és naplementét nem mutatják be. Egy mindig magasan haladó Napot ábrázolnak, ami a nyilvánvaló tapasztalttal sem egyezik.
2022. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!