Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan szakma, hogy biogeok...

Van olyan szakma, hogy biogeokémikus?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2010. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
viszont környezettan szak létezik. Bár nem tudom mire jó (magyarul haszontalan). talán ez áll legközelebb az általad elképzelt szakmához.
2010. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nincs, mert valaki vagy szerves kémikus, akkor lehet biokémikus, vagy szervetlen kémiával foglalkozik. Bocsánat, nekem a geo szó kőzettant jelent, illetve földrajzi ismereteket. Ez utóbbi viszont kémia nélül bológiában jön elő, ökológusként vagy környezettanosként....
2010. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyílván azért kérdezed, mert túl sok dolog tetszik neked. Ha van még időd, akkor várd meg, amíg megutálod a kémiát, ha nincs, akkor sorsold ki, hogy merre menny tovább.
2010. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább környezettan vagy földtan ugyanennek a neve. :)
2010. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ilyen nincs.

Csatlakozva előző válaszolókhoz, el kell döntened mit is szeretnél:

- biológia

- kémia

- földrajz

Mindhárom szép, és érdekes, de nem feltétlenül kell megutálni a kémiát. Tudod, ha fiatal vagy, sok mindent megtanulhatsz! Én a kémia-biológia között ingáztam, és végül cukrász lettem, meg toronydaru kezelő. Jó mi?

Most érettségizem, és lehet h megyek gyógyszerésznek.

Én KÉMIA-párti vagyok, na meg biosz is. Légy BIOKÉMIKUS, vagy SEJTBIOLÓGUS.


Sok sikert!


B

2010. okt. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!