Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy lehet, hogy eltüntek a...

Hogy lehet, hogy eltüntek a kategóriából az értelmes kérdések, és csak idióta sületlenségekkel van tele?

Figyelt kérdés
Hónapok óta minden alkalommal megbánom, hogy akár egy percet is elvesztegetek azzal, hogy belépek az oldalra. Sírni tudnék néha attól amilyen kérdéseket találok.
2022. aug. 1. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem a nyári szünet, hanem a társadalom e téren is megnyilvánuló silányodása. Így van ez minden diktatúránál, amely nem az ország felemelkedését tekinti céljának. Példaként a chílei véreskezű diktátor csak az ellene fellépőket tüntette el, a többiek vidáman vállalkozhattak, dolgozhattak, kaptak segítséget, mert a cél az ország építése volt. Mikor megbukott, csak a rendszere változott, a gazdasága nem. Ezzel szemben a magyar diktátor mindenkit kirabol, mert nincs az a vagyon, ami elég lenne neki, ő a világot (és benne a magyarokat is) akarja legyőzni, és ez sokba kerül. Az ország nem érdekli, csak amennyire a hatalmához szüksége van rá. ez pedig a kultúra (ás minden más, de elsőnek ez) elsilányosodásához vezet.
2022. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Wadmalacot én is hiányolom, egy kicsit rendet tartott itt.
2022. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

„Sírni tudnék néha attól amilyen kérdéseket találok.”

Na, azért a válaszok között is akad jócskán, amin sírni lehetne. A tudományok kategória – ha jól megnézed – nagy részének semmi köze a tudományokhoz. A tudományok kategóriába én ritkán válaszolok, csak, ha valamilyen elektrotechnikai, elektronikai kérdés van, akkor is csak olyankor, ha biztosan tudom a választ. Ott van az elektronika kategória, aminek lényegében már semmi köze az elektronikához, tele van telefonos, milyen ezt, azt vegyek, melyik a legjobb telefon, fülhallgató, porszívó, szárítógép?, elromlott mi lehet a baja? és hasonló többségében nem az elektronika kategóriába való kérdésekkel. Aztán jön a sok „okos” és vitatkoznak a semmin.

Itt van például ez a kettő:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Ezeknek mi köze van az elektronikához? – A nagy semmi!

Vagy itt van ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztar..

Oldalakon keresztül megy a vitatkozás egyik kritizálja a másikat és fordítva, és végül nem derül ki semmi. Ez egyébként tipikus a villanyszereléssel kapcsolatos kérdéseknél, a villanyszereléshez mindig, mindenki jobban ért, mint mások.

A pontozás is eléggé furcsán megy, ha van egy jó választ adó, aki a rossz választ adónak felhívja erre a figyelmét, akkor azt rögtön kötekedő trollnak tartják. Ezután pedig a jó választ adót bosszúból lepontozzák, a nyilvánvalóan marhaságot írót felpontozzák. Több olyan kérdező is volt – főleg a házi feladat kategóriában – akinek válaszoltam, aztán azóta sem köszönte meg. Ezért érdemes ide válaszolni? Tölteni az időt, utána nézni dolgoknak, hogy segítsünk másoknak, aztán még egy köszönömre sem telik? Szóval egyre undorítóbb, ami itt folyik, már azon vagyok, hogy törlöm magamat innen.

Tényleg van néhány olyan, aki értelmes, jó válaszokat ad (például: 2*Sü, Wadmalac, krwkco, akik név szerint szerepelnek és van több anonim is, aki jó válaszokat ad), de sajnos a buták sokkal többen vannak. Wadmalac egy jó ideje eltűnt, én sem tudom mi lehet vele.

2022. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgy gondolom alaposan megfeledkezel arról, hogy nem azonos életkorúak a kérdezők. Vajon milyen kérdéseket tettél fel 10-15 éves korodban, emlékszel e még ? Senki sem születik a teljes tudás birtokában. Ha derogál válaszolni, akkor ne látogasd az oldalt, csak ezt tudom javasolni.
2022. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Moderátorokat érdekli már... ami nem megy totál szembe az irányelvekkel, azt meghagyják. Nyilván, reklámbevétel, többszöröződik a lehetséges kattintások száma minden egyes agyatlan kérdéssel."

A saját alapkoncepciójukkal mennének szembe, ha nem így tennének. Pontosan arról híres (hírhedt) ez a fórum, hogy itt tényleg szinte bármilyen kérdés feltehető.

2022. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!