Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A HAARP-al tudják befolyásolni...

A HAARP-al tudják befolyásolni az időjárást, csapadékot ilyesmit, annak kezelői?

Figyelt kérdés
Egytalán mennyi ilyen HAARP van és pontosan hol? Mire valók ezek amúgy?

2022. aug. 8. 17:55
1 2
 11/16 2*Sü ***** válasza:
82%

> A 4-es kommentben azt írtam, hogy lehet.


Amire válaszoltam is az 5-ös válaszban.


> Olyan technikákat is feltalálhattak már, amit nem hoztak még nyilvánosságra.


Az a gond, hogy az inghez varrod a kabátot. Van A állítás. Nem igazán írsz érvet, hogy miért kellene A állítást kétségbe vonni, de kétségbe vonod és egy alternatív állítást teszel. Oké. Én erre B állítással érvelek, hogy az alternatív állításod miért tűnik erősen valószínűtlennek. Mit teszel? Kétségbe vonod azt, hogy a B állítás releváns lenne, és teszel erre is egy alternatív állítást. Ezt persze lehet a végtelenségig folytatni, csak a dolog egyre irracionálisabbá válik. Mi mindent kell eddig feltételezni ahhoz, hogy a HAARP időjárás manipulálására szolgál? Egy csoportot, aki titkolja a kilétét. Valamiféle célt, ami szintén titkos. Meg azt, hogy megannyi embert beavatva senki nem hoz elő megkérdőjelezhetetlen bizonyítékot a titok leleplezésére. Meg most már azt is feltételezni kell, hogy vagy nem helyesek az általunk ismert fizikai törvények, és valaki erről tud és eltitkolja, vagy azt, hogy van valamiféle titkos módszer, amivel az ismertnél több nagyságrenddel nagyobb energiát lehet előállítani, és valamiért ezt nem gazdasági előnyre fordítják, nem közvetlen támadó fegyvert csinálnak belőle, nem is közvetlen védelmi eszközt, hanem valami nyakatekert és nem túl hatékony és nem is túl kézenfekvő, meg nem is logikus módon pont az időjárás manipulálására fordítják. Azt kell, hogy mondjam, hogy ez még sci-finek is eléggé átgondolatlan.

2022. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Van erre egy nagyon találó és rövid kifejezés: IQ error.
2022. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nyugi mindenkinek😂. Azt is leírhatná már valaki, hogy hogyan is működik. Mit vizsgál az ionoszférán és hogyan teszi azt? Arra gondolok, hogy mi történik, ha bekapcsolják, milyen adatokat gyűjtenek, vagy mit mérnek?

Ezért is írtam a tudomány rovatba, de mindenki véleménye érdekes lehet számomra.

Gondolom itt a tudomány rovatban, csak van fizikus, vagy meteorológus, stb.

2022. aug. 9. 11:27
 14/16 2*Sü ***** válasza:
78%

> Azt is leírhatná már valaki, hogy hogyan is működik.


Itt van egy viszonylag hosszabb, de még érthetően általános részletezés: [link]

2022. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
4%

Most lezárom veled a csevelyt, 15. Te tudod a választ, te nem kételkedsz. Ne hidd olyan okosnak magad, mert a média azt ír , amit akar és azok, akik azt az álláspontot képviselik, hogy ezzel az időjárást manipulálják, valamire alapoznak. Nem fogok kutakodni cikkek után. Nyilván te ott vagy, ott dolgozol, tudod mit csinálnak. AZ ilyen tudós típusok azt is tudja előre, mit fognak feltalálni a jövőben.


Én megvetem ezt a gondolkodásmódot és sznobságot, 13-as ! Értelmetlen folytatni, mert nem fogunk egyetérteni, ugyanis az én álláspontom marad. Ha tetszik, ha nem. És nem érdekel mit gondol rólam idegen, főleg egy olyan, aki lebecsmérli más IQ szintjét ismeretlenül. Pedig ezt mérik, kinek hányas. Te pedig nem tudhatod ennyiből, hogy az enyém hányas.

2022. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%

#15

" azok, akik azt az álláspontot képviselik, hogy ezzel az időjárást manipulálják, valamire alapoznak."


Igen. A tudatlanságukra alapoznak és arra az alaphitükre, hogy minden hivatalos magyarázat alapból hazugság, mert nekik nem tetszik.

Ez a "csakazértsem" szindróma.


"És nem érdekel mit gondol rólam idegen, főleg egy olyan, aki lebecsmérli más IQ szintjét ismeretlenül. "


Hát aki ilyen elméleteket elhisz azt teljesen joggal lehet IQhuszárnak nevezni.


"Nem fogok kutakodni cikkek után. Nyilván te ott vagy, ott dolgozol, tudod mit csinálnak."

Ez a fordított érvelés.

Kijelentesz valamit (a HAARP-pal lehet időjárást módosítani) majd várod, hogy valaki ezt megcáfolja.

Ez nem így működik.

Neked kell bizonyítanod amit állítasz.

Mellesleg már az önmagában röhejes, hogy a konteósok szerint ezzel a rendszerrel bárhol, bármikor tetszőleges időjárást lehet csinálni, földrengéseket, vulkánkitöréseket, árvizeket lehet okozni.


Ezzel a hülyeséggel nem érdemes komolyan foglalkozni.

2022. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!