Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A párhuzamos dimenziók közötti...

A párhuzamos dimenziók közötti utazás az az időutazás technológiából vagy a teleportációs technikából fog jönni a technikai fejlődésben?

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Talán.
2022. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

valahogy mindkettőből, nem tudom

tudom ilyenkor nem kéne írni, de súlyos szájmenésben szenvedek

2022. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

A kérdésben felvetett jelenségek a fantázia szülöttei.

Elég nehéz párhuzamos dimenziók közötti utazásról beszélni, ha valaki azt se tudja, mi a párhuzamos dimenzió. A teleportálás hasonló kitaláció, nem tudomány.

2022. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%
Szerintem a gyíkemberek hozzák el eztet a teknólógiját.
2022. dec. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyjátok békén a dimenzió szót amikor ilyen hülyeségekről agyalogtok! A dimenziók egymásra merőlegesek, legalábbis a descartes féle koordinátarendszerben. Biztos vagyok benne, hogy ha nem is merőlegesnek kell egymásra lenniük, de valamekkora szögben kell lenniük egymással, ami nem nulla.
2022. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A multiverzum egy olyan teória, aminek még nem láttunk bizonyítékát. És olyan öreg vagyok már, hogy én már nem is fogok. Azt balgaság lenne jósolni, hogy ti sem. De jelentős téttel fogadnék erre az eseményre.
2022. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz kedves #5, az a tér dimenziói. Ezen felül van még néhány más is.
2022. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tilos, mert úgy lesznek a zsidók.
2023. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!