Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki van az oldalon aki...

Valaki van az oldalon aki tanult kvantumfizikát, esetleg kvantum informatikát?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, létezik valami ingyenesen elérhető online anyag vagy akár fizikai könyv kikölcsönzésre, ahonnan ezekkel a témákkal jobban meg lehet ismerkedni?

2022. dec. 30. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/6 anonim válasza:

Szerintem Google-ben tudsz keresni. Vagy bemenni egy nagyobb könyvtárba mint a bpi Szabó Ervin, ott rengeteg féle könyv van.


De Google-ben is találhatsz, van amelyik inkább olvasmányos, van amelyik technikai.


[link]

2022. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetemi jegyzetek fent vannak neten.


[link]


Itt az ajánlott irodalmak között van a szemelvények a tanár jegyzete. Nekünk ezt adta le.


Kvantum informatika mellett a kvantuminformacioelmeletre gondolsz, vagy kvantumszamitogepekre?

2022. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Egyebkent MIT-nak az összes órája fent van a neten. Megnézheted az ö kvantumeloadasukat is.

2022. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Mindjárt rájuk nézek amit eddig írtatok. #2-esnek mind a kettőre gondoltam.
2022. dec. 30. 15:24
 5/6 NTBS ***** válasza:
Én nem tanultam, de bánom egy kicsit.
2023. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor akár egy doktori fokozat megszerzéséhez is elegendő tudást tudsz elérni a netről teljesen ingyen - csak legyen időd és energiád mindent megtanulni.


Az amazonon megnézheted, hogy melyek a legjobb könyvek a témában, a Library Genesis ( [link] oldalon meg az összes fent van elektronikusan, amit le tudsz tölteni tök ingyen. Így a világ legjobb könyveiből tanulhatod a témát.

2023. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!