Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehet otthon tárolni emberi...

Lehet otthon tárolni emberi koponyát, vagy csontvázat magyarországon? orvosi dologra gondolok mint a Samu az iskolából, vagy koponya a biológia óráról

Figyelt kérdés

szóval nem sírrablás, emberekereskedelem , regeszeti lelet... tegyükfel anno orvos volt a családban és öröklődött, ilyenek

igazából csak kiváncsi vagyok hogy ez magyarországon hogy működi ez.egyes államokban az usaban ez legalis vagyis így hallottam...és ja nem akarok koponyát vagy ilyesmit csak érdekel régen ez egy szokványosabb dolognak tűnt, színházi kellékként, rajzműhelyek modelljei



2023. febr. 1. 03:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Külön engedélyt mondjuk egy intézet vagy klinika kaphat. Nagyon szigorúan szabályozva van. Kivinni onnét nem lehet, csak ott lehet rajtuk gyakorolni.
2023. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ki beszélt olyanról hogy nekem van, miért nem olvassák el emberek a válaszokat figyelmesen
2023. febr. 4. 04:31
 13/17 A kérdező kommentje:
utolsónak meg köszi,furcsa hogy ilyen szigorú
2023. febr. 4. 04:35
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Nincs mit. Ez szerintem egyáltalán nem furcsa . Kegyeleti okokból is érthető .
2023. febr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ja persze nem úgy fura, csak én vmi olyasmit képzelek el hogy van olyan hogy halálod után felajánlod a tested tudományos célokra, meg általában ezek régebbi korok maradványai, amit nem azt mondom hogy nem ugyanúgy kell kezelni, csak más mikor a családtagok életben vannak
2023. febr. 4. 18:24
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Eltemetik azokat is, akik felajánlják a testüket . ( én voltam ilyen temetésen, tisztelettel búcsúztak az elhunytaktól.)Vagy az intézet megtartja az emberi test részeit. Ez attól függ , hogy a felajánló a halála előtt hogyan dönt .
2023. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, információt ezekről sehol sem találtam, néha meg az ember cdak úgy bele gondol ebbe-abba aztán nem hagyja nyugodni a dolog.
2023. febr. 5. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!