Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az incelek chadjét úgy lehetne...

Az incelek chadjét úgy lehetne jellemezni mint hangsúlyos másodlagos férfi nemi jellegeket viselő fenotípus átlag feletti tesztoszteron szinttel?

Figyelt kérdés

A tesztoszteron szint ugye jól látható a fizikai jellemvonásokon, erősebb csontozat, izomzat, szőrzet formájában. Ugyanakkor a hangon is megfigyelhető ez, de az átlag feletti bátorság (tökösségen) is, tehát a karakterre, viselkedésre is kihat.

Ha mindenképpen jellemezni kéne biológiailag szerintem így lehetne a legjobban, jó gének, magas tesztoszteron szint.


2023. febr. 9. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár, de az inceleknek mindenki "gyanús" és ellenszenves, aki tud mit kezdeni a nökkel.
2023. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


Szerintem az incelek azt mondják, hogy csak ezek a férfiak igazán sikeresek a nőknél.

A többi vagy megkínlódik értük vagy esélye sincs indulásból.

2023. febr. 9. 11:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Igen, ez a csávó is tiszta szőr, tiszta izom, és jó vastag csontozatú is, látszik is rajta, nem véletlen, hogy 8 gyermek apja.

2023. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3


Ha valóban az ő gyerekei mind akkor kíváncsi vagyok mit tud.

2023. febr. 9. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ért a nők nyelvén.
2023. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Vagy mit nem tud... mondjuk a védekezésröl vagy fogamzásgátlásról :D

Egyébként elég hozzá egy nö nyelvén érteni, aki jól láthatóan ott is van mellette, ugyanúgy gondolkodnak a gyermeknemzésröl. Ezen kívül annyit tud, hogy tartsa el öket.

2023. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint incel értelmezésben ő egy Chad? Mert 8 porontyot nemzett?

Vagy lehet, hogy csak normie mert egy nő jött össze neki “csak” az életében (persze nem tudjuk, hogy hány volt neki)?

Azt hiszem incel értelmezésben csak az Chad aki Tinderen minden második nap más neki tetsző nőt fel tud szedni alkalmira.

És az incelek emiatt a promiszkuitástól való megfosztottság miatt tiltakoznak? Tehát szeretnének kicsapongó életet élni de nem tudnak mert nincs meg a genetika hozzá?

Ne értsetek félre, én sem voltak a nők álompasija sosem, de ez a fajta magas igény miből fakadhat? Mert ilyen fajta esélyegyenlőség nincs a természetben sehol. Az állatoknál alig néhány hím egyed rendelkezik a nőstények összességével. Emberi Férfiaknál még mindig azt mondom, hogy még mindig több mint 50%-nak esélye van megházasodni még Nyugati liberális világban is.

2023. febr. 9. 13:40
 8/11 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

“Az incelek chadjét úgy lehetne jellemezni” (…)


Amit az incelek képzelnek az majdhogynem felér egy mitikus lénnyel annyira van köze a valósághoz. Rendszeresen jönnek olyasmikkel ,hogy a férfiak felső 5–10% jut nőhöz mert azok mind 2 méter magas, széles vállú, szögletes állú, apró szemű, 30+ centis farkú, hangos-agresszív stb férfiak. S hát a nők csakis ilyenekkel ismerkednek meg fekszenek le mert hát az emberi kapcsolatok úgy működnek mint a hegyi kecskéknél vagy nem tudom mihez hasonlítani. Tudod, a 2 legerősebb addig fejeli egymást míg az egyik kifárad s a győztes visz minden nőstényt a közelben.

A maradék ~90% meg vagy szűzen hal meg vagy ha jobban néz ki akkor egyes nők “megalkudnak” s velük neveltetik fel egy felsőkategóriás gyerekét. Merthogy szerintük rendkívül gyakori, sőt genetikailag kódolt viselkedés ,hogy a nők felcsináltatják magukat egy ilyen chad-el s a gyereket felnevelik egy “alacsonyabb kategóriájú” férfival. Na valahogy így lehet jellemezni az incel biológiát. Jah, és természetesen a világon minden genetika meg egyéb nem befolyásolható tényezők. Már születésedtől kezdve eldőlt lesz-e nőd. Vagy azt hitted közrejátszanak fejleszthető tulajdonságok s te felelsz a saját életedért? Ugyan már.

2023. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megítélni, mert az incelek, ahogy kezdted a kérdést, inkább az eleve genetikai okból elrendelt sikerességet szokták felemlegetni, és emberünk a képen ennek nem nagyon felel meg.

Hozzátenném, hogy incel embertársaink általában csak a külsöségekre vannak kiélezve, emiatt nem is lehet velük emberi értékekröl, lelki, intellektuális és viselkedésbeli vonzatokról beszélgetni. Valószínüleg ez a külsöségekre való kiélezettség miatt van bennük az áhított nöképpel is problémájuk, általában mindíg a saját "szintjüktöl" jóval magasabbra lövik be a lécet, ahol esélyük sincs. Ehhez jön még az általános nögyülöletük, ami annyira beléjük rögzül, hogy lehetetlennek tartják a saját fejlödésüket, esélyeik javításának lehetöségét, emiatt örök önsajnálatba és gyülölködésbe merülnek.

2023. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

" Tehát szeretnének kicsapongó életet élni de nem tudnak mert nincs meg a genetika hozzá?"

Akkor most én kezdjek el nyafogni amiatt, hogy nem lehetek zsoké, mert 190 magas vagyok, 110 kiló, csupa szőr és olyan vastagok a csontjaim mint egy brontoszaurusznak, tehát nincs meg a genetikám ahhoz, hogy zsokék laza életét élhessem?

2023. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!