Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ez hogyan működik és meddig?

Ez hogyan működik és meddig?

Figyelt kérdés

Free energy generator:

[link]



2023. febr. 17. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, mint a többi! Csalással! Valószínű, hogy egy reed relé kapcsolja, vagy szakítja meg az áramkört! Szerintem alulról kap táplálást a lámpa, csak ezt a kamera nem mutatja! A mágnes, mint kapcsolót működtető alkatrészként van csak jelen! Szerintem 2:38 kor történik egy vágás a felvételen! Ekkor csalnak!
2023. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sehogy és semeddig nem működik. Valahol megállította a videót, alulról rákötötte a hálózati feszültségre, valamilyen trükkel megoldotta, hogy a csavarok mágnesről való levételekor megszakadjon az áramkör. Egyébként elvileg sem működne, mert egy álladó mágnes mellé helyezett tekercsben nem indukálódik feszültség. Az ilyenek mind csalások. Nézd meg ez a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=hAevWK-yhW4

Ez is egy hasonló „ingyen energia”, de a végén bemutatják mi benne a csalás (az egyik csavar belsejében elrejtettek egy elemet). Így hidd el ezeket az „ingyen energiáról” szóló videókat, mindegyikben valami nem látható csalás van.

2023. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Gábor videóit én is szeretem nézni, sokat lehet belőlük tanulni! Mindenkinek ajánlom!
2023. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát próbáld ki és rájössz magadtól.

Több ezer ilyen videó van fenn a youtube-on de azért ne próbáld ki az összeset. Trollkodás az egész. Én persze nem értem miért éri meg valakinek ökörködni a neten, aztán jót röhögni az embereken..

2023. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a reklámbevétel miatt csinálják ezek a szemetek. A jutubot, meg nem érdekli hogy a tartalom egy szemét hazugság, átverés, ha milliok megnézik, akkor fizet.
2023. febr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!