Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A tegnap esti romániai földren...

A tegnap esti romániai földrengést nagyon éreztük itt a határ mentén, várható ennél nagyobb is (lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én a román határ mellett élek. Hetekkel ezelőtt is volt egy rengés Aradnál, abból annyit éreztünk hogy kicsit megremegett az ágy. A tegnapi rengés elég erős és ijesztő volt. Recsegett a padló, a bútorok, remegett a függöny, a baba is felriadt az erősségére. Nem gondoltam volna, hogy ilyen intenzitású rengés várható. Na most szerintetek ennél lehet akár erősebb is? Végül is miért ne, hiszen erre sem lehetett számítani.

Utórengések lehetnek még?



2023. jún. 7. 09:04
 1/10 anonim válasza:
Igen, mostanaban tobb helyen reng a fold. En is a roman hatar mellet lakom, es azt mondom, ha jon meg valami renges, tul fogjuk elni.
2023. jún. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Marosvásárhelyen már abszolút nem éreztem.
2023. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Én aradtól 40kmre lakom, nálunk erősen érezni lehetett.


#1 igen, szerintem is lehet hasonló, csak nagyobb ne legyen

2023. jún. 7. 11:21
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Az a HAARP üzemeltetőitől függ
2023. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem eszéken volt?
2023. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt?
2023. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
10%
Gondolom az alagutakat akarják lezárni. Sok mindent nem tudni, nem akarják hogy tudjunk róla.. :/
2023. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6os kedden volt Arad közelében.


7 vannak alagutak arrafelé?

2023. jún. 8. 08:37
 9/10 anonim válasza:
8. Igen, csak sokan nem tudják ezért kaptam a lepontozást. Rengeteg alagút rendszer létezik, amiről nem tudunk.
2023. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Pár nap múlva várható a következő.
jan. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!