Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A családon belüli szexnek...

A családon belüli szexnek milyen biológiai következményei vannak ha nem nemzenek utódot?

Figyelt kérdés

Ez egy biológiai kérdés, nem, nem akarok a családtagjaimmal szexelni.


Azt tudom, hogy egy családon belül nemzett utódnak nagyobb eséllyel lehet genetikai betegsége, erre látványos példa a Habsburg család. De milyen biológiai következményei vannak ha nem lesz belőle utód? (A morális és pszichológiai részét kérem most hagyjuk, az egy végletekig kibeszélt téma.)


Kérlek benneteket ne hülyézzetek le senkit se a hozzászólások között.



2023. jún. 28. 10:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én azokra az esetekre gondoltam, amikor két családtag szexel egymással, de nem születik belőle gyerek, akár gumi vagy fogamzásgátló használatával (vagy esetleg meleg együttlét során két azonos nemű családtaggal).

A kérdésem gyökere hogy szimplán nincs meg a tudásom hozzá hogy tudjam a választ, így gondoltam megkérdezem itt, a helyen amit "Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted!" mottóval reklámoznak.


A morális/pszichológiai részét pedig azért vettem ki a kérdésből, mivel vannak esetek/helyek ahol akár nem tudják egymásról hogy családtagok (több ilyen esetről is hallhatott már az ember, és azok csak amik ki is derültek), vagy esetleg egy közösségben/emberek között elfogadottnak számít a családon belüli szex. (Utóbbiról nem szeretnék elkezdeni beszélni hogy ez mennyire jó vagy rossz, ráadásul hogy már egy szimpla biológiai kérdés is ilyen "de hát kamu!" reakciót ki egyesekből mint az első válaszoló...)

2023. jún. 28. 15:12
 12/19 anonim ***** válasza:
21%

A papok és a kapitalista elnyomók azt akarják, hogy csak akkor szexelhess, ha ők ebből le tudják húzni az adót. Minden más "amorális", "bestiális", stb.


Ha költséghatékonyan élheted ki a szexualitásodat, akkor csökken (vagy teljesen megszűnik) a pénzbe kerülő szex iránti érdeklődésed. Ezért gyűlöletet keltenek az ingyenszexelők ellen, és ezért van nagy szervezettséggel terjesztve a homofóbia is!

2023. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
88%
Ha nem lesz gyerek, akkor semmi biológiai hatása nincs. A mai korban a fogamzásgátlás meg nem utópia. Ha beleegyezéssel történik, akkor meg szép emlék marad. Ennyi.
2023. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván nincs semmilyen jelentősége, ha nincs gyerek belőlle, mert akkor csak szimpla testgyakorlat.
2023. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Hányás
2023. jún. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Biológiai következménye nincs. Olyan következménye lehet, hogy szégyellitek utána, vagy ha a család megtudja, kiakadnak.
2023. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 dq ***** válasza:
83%

Biológiai következménye nem nagyon van, ugyanaz mintha nem családtaggal szexelnél úgy hogy nem lesz belőle gyerek: elfáradtok, kielégültök, esetleg nemi vagy egyéb betegségek, stb.


Egyéb következményei lehetnek, szociális például, vagy bűnügyi, azt írja 2-3 év is járhat érte [link]

2023. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
78%
#17-es! Büntethető ha kiderül, és tudják bizonyítani. De ha nem beszélnek róla, és mélyen titokban tartják, akkor szép emlék (lehet).
2023. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, mennyi aberrált ír ide. Ha leszámítjuk a biológiai következményeket, akkor jönnek a pszichés következmények. Az ember szülei, gyerekei, testvérei nem szexre valók. Összekeverni ezeket a kapcsolatokat komoly érzelmi zavarokhoz vezethet. Én még a gondolatát is undorítónak találom.
febr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!