Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Igaz lehet a cikk hogy naprend...

Igaz lehet a cikk hogy naprendszeren kívüli meteoritott találtak és abban földönkívüli technológiát velnek felfedezni ? Ha bebizonyosodna hatalmas hír lenne vagy csak egy tudományos tény amivel senki nemfoglalkozik ?

Figyelt kérdés

[link]


Ha bebizonyosodna le lehetne követni a beerkezes során keletkezett radaradatok alapján hogy melyik naprendszerbol származhat?

Érdekes hogy ez nem.osszeeskuves elmélet hanem egy Harvardi fizika professzor állítasa.


És az objektum naprendszeren kívüli eredete is a Pentagon által van megerositve



2023. júl. 12. 18:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Amúgy a nagyvárosi élet is embertelen ha belegondolsz maga az emberiség évmilliókig kiscsoportokban élt és nagy területen vándorolt.

Majd kis falvakban élt a többség.

Kiscsoportban tudod ki kicsoda tudsz mely kapcsolatokat építeni.


Én falun nőttem fel mikor városba tombhazba költöztem óriási változás volt az hogy nincs kint egy külön kis telked ahova kimehetsz ez annyira alap volt egesz eletemben es most semmi .minhenhol emberek és senki sem köszön senkinek csak szalad .


Arra akarok kijukadni hogy maga az eletformank vezet oda hogy emberi kapcsolataink leepulnek

Internet is hozzátesz de nemcsak az.


Minél többen élünk a földön annál rosszabb lesz az életünk.

Mert minél többen vagyunk annál több szabály kell annál több a probléma.


Most gondoljunk bele hogy 1000 ember költözik egy új foldszeru bolygóra azt csinalhatunk amit akarunk ott építünk házat ahol akarunk

Tisztavizuek a folyók ihatunk belőlük. vadaszhatunk. mindenkinek mindenből van elég.

Lehetne 5 6 gyereked kiengedned őket és játszanának autók és gonosz emberek és ragadozók nélkül semmi nem fenyegetne őket

Itt meg folyamatos stresszben élünk.

Ez lenne a paradicsom szerintem.


De jövő egyre rosszabb lesz sajnos azért menekülnek az emberek majd a virtuális valóságba mert rossz az életünk.


És sajnos a világűr meghódítása se vinne minket előrébb annyi embert amennyi itt el egyszerűen lehetetlen atrakni máshova.

Űrben maximum pár millió ember ha 1000 éven belül ha élni fog .

2023. júl. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!