Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire megbízható forrás a...

Mennyire megbízható forrás a Hihetetlen magazin?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet neki hinni?

#hihetetlen #megbízható információ
2023. júl. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Akkor szoktam nézni, amikor sci-fi mesére vágyom. Nézdd, nekik minél olcsóbban ki kell tölteni a műsoridőt, mindenféle legendát összeszednek és igényesen felszolgálják.

Lehet, hogy vannak benne szavak és mondatrészek, amik önmagukban talán igazak, csak kontextusukban nem.

2023. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Hát komolyan csak azt a részt venném belőle, hogy: “Hihetetlen Magazin”.

Ezt teljes mértékben hozza, mert egy szóval sem állítja, hogy igazság ami benne van.

2023. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Néztem egy friss részt, ami az elme manipulációról szólt.

Abban van szerintem igazság, annak kutatásába sok energiát tesznek. Nem csak hadászatban és marketingben.

2023. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Hiteles témákat dolgoz fel hiteltelen módon. Az a vicces, amikor egy témáról többen is írnak, és egymásnak teljesen ellentmondó dolgokat, mindezt 1 számon belül. A főszerkesztő szerintem el sem olvassa a cikkeket, csak a pénzt számolja meg utazgat. Kiindulási alapnak jó, ha érdekes témát találsz benne, utána tudsz nézni a neten meg más forrásokból.
2023. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Biztos forrás arra, hogy mit nem kell elhinni.

Utána kell nézni máshol, ha egyáltalán felmerül a gyanú, hogy lehet valami alapja.

2023. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!