Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit jelent hogy közel a...

Mit jelent hogy közel a világvége?

Figyelt kérdés

[link]


Ez alapján a cikk alapján elolvasva nem azt olvastam ki,hogy mind meghalunk.-rosszul ertelmezem?


Mit jelent ez halandók nyelvén,milyen következményei lesznek ennek?

Mi lesz pl. Magyarország területén?

Hova érdemes költözni?



2023. júl. 27. 19:04
 1/8 Justinianus ***** válasza:
94%
Most, hogy olvasom, hogy 2095-re katasztrofális aszály alakul ki az afrikai Száhel-övezetben, illetve Brazília délkeleti régiójában, a teljes összeomlottam.
2023. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Justinianus ***** válasza:
76%
*teljesen összeomlottam
2023. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Amikor megindulnak afrikából és indiából az éhes tömegek ,akkor már elkezdődött a végjáték.

Okosok szertint 2030 tól kezdődik a durvulás 3s 2040 körül,meg anvégjáték!

2023. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Semmit, egy szokásos clickbait cím.


Mindazonáltal tény, hogy az ezzel foglalkozó kutatók rendre alábecsülik a klímaváltozás sebességét - még az épp aktuális IPCC jelentések is mindig arról szólnak, hogy a pár évvel korábbi jelentésben alábecsülték a folyamatot, korábban következtek be olyan hatások, amiket későbbre vártak.


Tehát nagy a baj.

2023. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan jó lenne egyszer megérni, hogy minden olyan médiát bezárnak, ahol nem csak száraz tényeket közölnek semleges nyvezettel... Jah, nagyon rossz a felmelegedés, sokan meghalnak majd, és? Ettől még nem fog kipusztulni az emberiség... Nyílván szomorú ez az egész meg minden, ne érts félre, csak ettől még nem halunk ki.


Ez kb ugyan az, mint az atomháború. Rossz lenne és az ismert világunk teljesen megváltozna, de nem pusztulna ki az enberiség. Ha meghalna a 99%, akkor is lenne ~80M ember. A körülmények se számítanak, most is és régen is éltek nagyon durva helyeken emberek és fognak ezután is.

2023. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a közeljövőben történt. A Fehér Magyar Jó Isten vezette a világot az az én, de nem én uralkodtam. Akkoriban Magyarország egy kicsivel nagyobb volt és Indiábol irányították a világot. Akkoriban nem ez a magyar típus volt. A Fehér Magyar Jó Isten kiirtotta a Földön a zsidókat egy szál se maradt és azt a néhány cigányt ami volt. Meg akarták támadni a világegyetem nagy részét. A Fehér Magyar Jó Isten elkövetett a többiek szerint egy hibát, miszerint egy árulot saját kezűleg kivégzett. Ezért elítélték. Utána a magasrangú kiborg visszalotte a múltba a Földet.Torolte azoknak a típusú magyaroknak a múltját és emlékeit. Többet ilyen típusú magyarokat nem lehet teremteni. A távolabbi lakott bolygokon dmeg emlékeznek rajuk. Le lehet ellenőrizni.
2023. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Biztosan jó lenne az?

Az embereknek még ennyi fogalmuk sem lenne a világról.

Merthogy a száraz tények nem igazán érdeklik őket, pláne ha tudományról van szó.

2023. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hegyekbe érdemes költözni, távol a civilizációtól.


A városok lesznek a legnagyobb veszélyforrások.


Még van időd, de már nem sok.

Ha megteheted költözz és rendezkedj be legalább részleges önellátásra.

2023. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!