Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit csinál egy geológus?...

Mit csinál egy geológus? Mennyire van ár kereslet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Allergiás-asztmás ember vagyok.Minden évben máshogy jön ki rajtam,de Budapesten élek,tehát annyira nem lehet vészes,mint ha vidéken lennék.Növényekre,állatokra egyaránt allergiás vagyok.Mennyire célszerű így geológusnak mennem?Továbbá nem vagyok jó matekból....
2010. okt. 14. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Bioszból,kémiából,fizikából sem vagyok jó,és a bioszt egyenesen utálom!
2010. okt. 14. 19:21
 2/3 A kérdező kommentje:
*rá
2010. okt. 14. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy itt leirtad, ugy tunik h nagyon nem geologusnak valo vagy. Nincs olyan sok matek vagy fizika. Az egyik ismerosom geologiara jar de eleg lazan nyomja.

Ha allergias vagy akkor a terepmunkakat utalni fogod. Amugy egy geologus tobb mindent csinal. Attol fugg, h mire szakosodsz. Kutakodhatsz asvanykincs utan, epites elott elemzed a terepet, esetleg archeologusnak is mehetsz.

Ha el tudsz vele helyezkedni akkor eleg jo fizetesed lesz. Az egyik ismerosom a MOL-nak dolgozik es jobb a fizetese mint sok mas mernoknek.

2010. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!