Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha valóban bekövetkezne a...

Ha valóban bekövetkezne a világvége akkor milyen időben történik meg? Nappal, éjszaka délután vagy délelőtt?

Figyelt kérdés

Sokan csak azt mondják, hogy jön a világvége, de időt nem irnak csak dátumot.

Lehet olvasni valahol arról, hogy mégsem jön a végzetes idő?


2010. okt. 17. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Jövő időben.
2010. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Amíg van nappal, éjszaka, délután, délelőtt, addig nem lesz világvége.
2010. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Körülbelül este 8-ig leszek a kocsmában.

Amikor onnan hazaérek, megvacsorázom és utoljára megdugom az asszonyt. Erre abban az állapotomban kb. másfél óra elég is lesz, tehát fél tízkor már indítom is az üstököseimet, amelyek közvetlenül éjfél előtt, 23.55-kor fognak becsapódni.

Így nyugodtak lehettek, mindenki nyer majdnem egy teljes napot, és ha nem paráználkodik este, akkor álmában éri majd a tragédia.

Az egyetlen védett hely a helyi vöröslámpás ház lesz, én is oda fogok menekülni, és az összes túlélő prostit megdugom, hátha másnapra is tervez valaki egy világvégét.

Azt meg már lehet, hogy én sem élném túl.

2010. okt. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A világvége nem túl lokális jelenség lesz, az egész bolygó megszívja. Tehát lesz akkor nappal is, az átellenes oldalon éjszaka is ugyanakkor. A délelőtt és a délután ugyanúgy megtalálható lesz a nappali oldal megfelelő részein az adott időpontban. A kérdést gondolom arra értetted hogy kis egoista éned hol fog állni a Föld felszinén a naphoz képest épp akkor.
2010. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen arra értem. illetve hogy fogunk-e látni abban a pillanatban valamit ha eljött a világvége és mennyire gyorsan fog lezajlani pl. nálunk itt Mo-n.
2010. okt. 17. 11:02
 6/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
46%

Te most szívatsz minket ugye, kérdező?

Kizárt, hogy bárki épelméjű ember ilyen kérdéseket tegyen fel...

2010. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha keresztény vagy, akkor neked inkább a Bibliát említem például.. A Biblia tisztán megírta, hogy a világvégét senki sem tudhatja pontosan, egy ember sem, hogy mikor fog bekövetkezni..csak az Isten..Mert ő a kezdet és a vég! Az alfa és az omega! Azt a napot és azt a percet csak ő tudhatja, hogy mikor lesz ennek a világnak vége, amit egyszer ő még régesrégen megteremtett.. szóval te ilyet ne kérdezz egy embertől, mert egy ember nem fogja neked megmondani ezt, ha mond is valamit, hagyd figyelmen kívül, mert nincs igaza, nem ő a teremtő:) .. olvass Bibliát, mert a világvégének a jeleit azért tudhatják az emberek is, amiből következtethetsz rá, hogy közeleg.. de azt el nefelejcsd ami az embernek 1000 év, az az Istennek 1 nap :) mert az Idő az Úr hatalmában van !

/ Máté evangéliuma 24. fejezet a Bibliában írja le legjobban a világvégét, nem pedig ezek a maja jövendölések.

2010. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondom hogy 23.55-kor lesz, higgyetek nekem.


Mondtam már ennek az evangéliumi Máténak is, de nem hiszi el. Csak azt hajtogatja, hogy senki nem tudhatja. Pedig én tudom.

És ha továbbra is ilyen butaságokat írkáltok, előrehozom a dolgot mára.

2010. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos a világvége biztosan bekövetkezik az elkövetkezendő 10 milliárd éven belül. A pontos napszakot megadom, de csak neked és kérlek ne is terjeszd. Képzeld csak el mekkora problémát okoz, ha kiderül ez az időpont. Nos a kért időpont Budapesten délelőtt 11 óra 27 perc 42.7897 másodpercében fog bekövetkezni, és az időtartama 0.00042 másodperc lesz. Szerencsés vagy, hiszen az érzékelő szerveid, idegpályáid, agyad reakcióideje ennél lényegesen nagyobb, tehát se fájni nem fog, se észrevenni nem fogod ...


és kapsz egy aranykulcsocska díjat a kérdésedért :P


maci

2010. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!