Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van olyan applikáció, amely...

Van olyan applikáció, amely hasonló alapokon működik kémiából, mint a PhotoMath alkalmazás?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy lefotózok pl. egy kémiai egyenletet (pl. sztöchometriai egyenletet), és lépéseket is kiírva levezeti a megoldást? Matekból működik, és hibátlan. Kémiára keresek ilyet egyetemi tanulmányaimhoz, az eredmények ellenőrzésére és az esetleged hibák okulására

2023. okt. 17. 22:23
 1/4 Zcom09 ***** válasza:
80%
Még nincs ilyen.
2023. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én honlapokat ismerek, már nem emlékszem arra, amit én használtam annó.


[link]


Általában ezekre igazak, hogy az eredmény nem kőbe vésett, vagyis ha nem értesz hozzá, akkor nem tűnik fel, ha nagy hülyeséget csinál, de ha meg igen, akkor egyből feltűnik.

2023. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Míg a kettőt a hárommal össze lehet mindig adni, addig a magnéziumot a klórral össze lehet adni, de a héliumot a klórral már nem biztos.
2023. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4

„A legjobb módja annak, hogy megtanulja”

A legjobb módja, hogy megtanuld azt, hogy fejezd be a ChatGPT eszetlen baromságainak ide való bemásolását, ha az okos kis buksidat kezelésbe vesszük a 9M14M Малютка-val:

[link]

2023. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!