Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Stephen Hawkings szerint...

Stephen Hawkings szerint isten/felsobbrendu deitás nincs bizonyítva, hogy létezik, egyszer láttam a konferenciát de nem találom?

Figyelt kérdés

Van egy videó róla ahol egy konferencia van, és kb. tagadja isten létezését mert nincs bizonyítva semmivel, és meg is magyarázza lépésről lépésre következetesen teóriát levezetve és abból egy konklúzió az, hogy nincs ilyen vagy nagyon valószínűtlen, hogy van.


Csak nem emlékszem már a forrásra, valahol youtube on de nem tudom milyen kulcsszavakat írtam be.



#tudomány #fizika #Stephen Hawkings
2023. okt. 27. 12:25
 1/3 anonim válasza:
68%

Ez nagyon érdekesen hangzik, ha valaki belinkeli én is biztos meg fogom nézni.

Én úgy tudtam tudományosan éppen annyira nem bizonyítható, mint cáfolható egy felsőbb rendű erő, pl Isten léte.

2023. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mojjo ***** válasza:
68%
Ha a Hawking és God szavakat beírjuk a youtubera, kiad 500 találatot, amiben a témáról mesél...
2023. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

A Nagy Terv című ismeretterjesztő filmsorozat egyik részében beszél a témáról:


[link]

2023. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!